Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem fakowe konto na #tinder ze zdjęciem jakiegoś gorącego modela. 85% lajkow to matche. Już wiem jak się czują ładni #niebieskiepaski . Sam jestem 4/10 ale to przez to że mam sporą nadwagę około 20kg przy wzroście 177cm. I na moim oficjalnym koncie mam matcha 0,5/jedną turę lajków. Połącze zgrabnie 2 tematy, poszukuję jakiegoś Mireczka lub Mirabelkę która pomoże ułożyć mi dietę tak bym schudł chociaż te 5kg do świąt? #tfwnogf #samotnosc #odchudzanie #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 43
  • Odpowiedz
@Iryseq: 10 kg w miesiąc to rzeczywiście większość wody, która zalega w organizmie przez wchłanianie miljona ton cukrów i soli w gówno-produktach. Jednak jak się weźmie za siebie na 101% to pierwsze kilogram lecą jak szalone.
@AnonimoweMirkoWyznania: Totalnie zrezygnuj z pieczywa, nie ważne czy jest to białe czy ciemne, grahamka ma zbliżony IG jak cukier. Staraj się jeść posiłki jedynie białkowo-tłuszczowe a węglowodany tylko na obiad i około
  • Odpowiedz
@deida: wszystko zalezy od samego zdjecia, ale tez fryzury etc. Jak dalem swoja stulejarna fote, to bylo hmm, jak dalem pare lepszych to raz ok, raz nice, raz hot, a jak dalem juz znacznie lepsza to bylo stunning. W sumie jakby sie bawic w tindery itp portale to jest to dobry miernik jakosci zdjecia.
  • Odpowiedz
@deida: tym samym (iPhone 6s). Ale zmienilem tez fryzure, jak dostawalem hmm to typowa fryzura stuleja pospolitego. Im bardziej poprawialem i robilem lepsze ujecia, tym ocena wzrastala. Fota tego modela goscia ze zdjecia jest ewidentnie profesjonalna. W sumie jakby nie #!$%@? zakola to moglbym wygladac podobnie. Mysle, ze gdyby kazdy stulej wymaksowal swoj ryj i zrobil sesje u profesjonalnego fotografa to bylby co najmniej 6/10.
  • Odpowiedz
@deida: no mi akurat ksztalt twarzy i zeby sie w #!$%@? poszczescily. Zeby to praktycznie pod kazdym wzgledem, bo po wyrwaniu mleczakow wizyta u dentysty jest rzecza mi obca. Niestety dostalo sie po wlosach, #!$%@? zakola (zaczynam myslec nad przeszczepem). Broda jakos rosnie, tylko w dwoch miejscach sie nie pojawia w ogole, podobnie jak u ojca wiec jest to kwestia genetyki raczej. W sumie to zainteresowanie rozowych czasami sie jakies
  • Odpowiedz