Wpis z mikrobloga

W związku z dynamicznym pisaniem przeze mnie na klawiaturze poszukujemy pracownika do salonu meblowego.
Pracownik takowy na początku zostałby przeszkolony i oddelegowany do zamówień z salonu lub obsługi Klientów internetowych. Praca od poniedziałku do piątku 9:00-17:00.

Czego wymagamy? Bycia człowiekiem ogarniętym i posiadającym podstawowe cechy pozwalające łatwo rozwiązywać problemy. Tylko tyle. No i może odrobina RiGCzu by się przydała oraz bardzo mile będzie widziana znajomość cytatów z kultowych polskich komedii. Posiadamy tylko jednego różowego paska w teamie na 5 niebieskich pasków więc atmosfera jest spoko, choć do obsługi Klientów na salonie różowy byłby spoko.

Ilość CV przez które się przebijamy jest po prostu ogromna i 95% posiada okropne błędy gramatyczne i literówki, są brzydkie, napisanie od niechcenia i oczywiście wszędzie "BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ MS OFFICE I ŚWIETNA OBSŁUGA KOMPUTERA". Szukam osoby, która jeśli czegoś nie wie to nie płacze tylko odpala Google, sprawdza i już bogatsza o nową wiedzę rozwiązuje problem. Pomijam doświadczenie bo tego nie wymagamy - wszystkiego da się nauczyć a 3 miesiące w branży meblarskiej zrobią z każdego specjalistę.

Funfact: Rekordzistką pod względem najdziwniejszego CV będzie tutaj kandydatka która wysłała link do CV z poczty gmaila, podając link do dysku onetu w którym CV zajmowało 61 megabajtów i miało rozszerzenie CV.doc.rtf (,)

CV przysyłajcie na biuro[małpka]meblujdom.pl i w tytule wpiszcie Rekrutacja [Twoje imię i nazwisko]
Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie na priv tutaj.

Wołam tagi #kolbuszowa #cmolas #widelka i może #mielec i #praca #damprace
  • 13
@Namarin: Dziwię się, że chcesz wracać z emigracji. Ja wróciłem 2 lata temu i pomimo tego, że powodzi mi się całkiem nieźle to jednak gdybym wiedział wtedy jak dziś będzie Polska wyglądać wolałbym na tej emigracji pozostać.

@alex-fortune: Taki myk sprawdzający czy komuś się w ogóle googlnąć z kim ma do czynienia ;) Miałem taki przykład, że dobrej znajomej podałem w SMSie nazwę firmy, stanowisko itp a ona nie raczyła