Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oplaca sie wchodzic w taki uklad? Mirek 30lvl here, prawik. Studentka 22lvl na #tinder zaproponowala mi uklad, w ktorym ja oplacam jej czynsz na mieszkanie (320zl) a ona bedzie moja #seks nauczycielka. Widzielismy sie raz i calkiem spoko sie gadalo. Co prawda wolalbym #zwiazki ale skoro sama chce takiego ukladu to chyba powinienem korzystac? Lepsze to niz #roksa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 150
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie układy się nie sprawdzają. Nie rozumiem dlaczego ludzie lubią traktować się na wzajem jak przedmioty do ruchania.
Albo poznajesz kobietę w której #!$%@? się ze wzajemnością, bo łączą was emocje i ich naturalnym efektem jest seks i prawdziwa bliskość, praca nad związkiem, albo sobie daj spokój.
Będzie fajnie, zakochasz się, a ona ci powie, że nie taki był układ. Zobaczysz jak się będziesz czuł wtedy.

Nie rozumiem takiego zjawiska.
Nie rozumiem takiego zjawiska. Jeśli kobieta idzie z facetem do łóżka i nie potrafi się zaangażować emocjonalnie, to znaczy że jest pusta i głupia.


@Syntax: ROTFL

Beta cucki białorycerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Seks dla samego seksu taki zły.
OP: @laVey: kazdy orze jak moze
@LubieRZca: sa burdele gdzie daja za darmo? Mam 30 lat, skoro przez 30 lat zadna mnie nie chciaal to niby gdzie mam znalezc za darmo? Tylko prosze, nie wyjezdzaj z tekstem o silowni i wyjsciu do ludzi. Jestem doroslym facetem
@zbyszko17: stac, dobrze zarabiam
@graf_zero: prezerwatywy sam przynosze
@slvk: dlatego sie zgodze chyba
@Foliarz: to nie kwestia mojego podejscia
Oplaca sie wchodzic w taki uklad? Mirek 30lvl here, prawik. Studentka 22lvl na #tinder zaproponowala mi uklad, w ktorym ja oplacam jej czynsz na mieszkanie (320zl) a ona bedzie moja #seks nauczycielka. Widzielismy sie raz i calkiem spoko sie gadalo. Co prawda wolalbym #zwiazki ale skoro sama chce takiego ukladu to chyba powinienem korzystac? Lepsze to niz #roksa.


@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz że na tinderze to można przelecieć zmeczowaną za free? Nie