Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oplaca sie wchodzic w taki uklad? Mirek 30lvl here, prawik. Studentka 22lvl na #tinder zaproponowala mi uklad, w ktorym ja oplacam jej czynsz na mieszkanie (320zl) a ona bedzie moja #seks nauczycielka. Widzielismy sie raz i calkiem spoko sie gadalo. Co prawda wolalbym #zwiazki ale skoro sama chce takiego ukladu to chyba powinienem korzystac? Lepsze to niz #roksa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 150
  • Odpowiedz
@LubieRZca kolejny ze swoimi gowno argumentami, idz sobie poruchac za darmo i odstawiaj cyrku z drinkami dla jakiejs zwyklej dupy 5/10 co loda zrobic nie umie i uwazaj sie za ruchacza. Mi sie juz nie chce #!$%@? bo mnie podryw czasem duzo wiecej kosztuje, a i laski srednie, chyba ze taki z ciebie niezalosny alvaro ze wchodzisz do klubu i masz ruchanko na pstrykniecie xD
  • Odpowiedz
@AnonGoth: płacenie za seks i pytanie obcych ludzi o to czy jest to opłacalne to poważny temat? nie, teraz to ty tollujesz, poważny to moze być temat dla stuleji, nie dla dorosłych facetów.
  • Odpowiedz
nawet 320 zl to ona moglaby zarobic w weekend jako hostessa wiec cos mi tu smierdzi. ja na miejscu laski wolalbym pojsc pokelnerzyc weekendami niz dawac dupy staremu prawikowi (jak to OP napisal) no chyba, ze nasz OP jest wyjatkowym przystojniakiem i po prostu nie zaruchal jeszcze mimo, że panny do niego lgną ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz