Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaka inba XD moja współlokatorka ma trzech chłopaków. Wciska im jakieś kity, jednemu że w pracuje w poniedziałki i wtorki do późna, więc nie może się spotkać, drugiemu że w środy i czwartki, trzeciemu piątki i soboty, w niedziele się "wymieniają". Trwa to odkąd mieszkamy razem, faceci się zmieniają co jakiś czas, ale każdemu powtarza jak to go nie kocha i jaki jest najważniejszy. Żaden niczego nie podejrzewa XD Ogólnie mi to nie przeszkadza oprócz tego, że muszę w tym uczestniczyć i udawać przed nimi że jest wszystko ok (nie jestem typem piwniczaka, wychodzę i gadam z nimi normalnie tylko czasem mi się myli kto co lubi i któremu coś mówiłem XD). Powiedzieć im jakoś? Jak?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na

Powiedzieć?

  • nie 17.6% (393)
  • tak 16.9% (377)
  • jeszcze jak, poznać ich nawzajem 65.4% (1457)

Oddanych głosów: 2227

  • 41
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mówić!!!
Tylko się raz przejęzyczyć, raz pomylić co do dnia, albo pomylić ich ze sobą.
Albo poznać ich ze sobą "przypadkiem". W sensie każdemu po kolei jakąś imprezę, koncert, mecz reklamować, tak aby się mogli spotkać.
  • Odpowiedz
WypukłaSzyba: @Limonene: jaka hipokryzja? nie ma tu żadnej hipokryzji. facet aby obracać kilka na raz musi być zajebisty, a kobieta by zadawać się z trzema na raz musi tylko być chętna. hipokryzja by była gdyby różnie oceniano dwie osoby tej samej płci.

Zaakceptował: xadereq
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no niby racja ale dla mnie osoby obu płci, są puszczalskie nie szanują się... no i są puszczalskie. Nie wspominając o tym, że tacy faceci w większości ruchają takie własnie puszczalskie dziewczyny, więc to w sumie żadne osiągnięcie XD
  • Odpowiedz