Wpis z mikrobloga

Pokazałem dzisiaj córkom (lvl 5 i lvl 10) urządzenie ze zdjęcia.


Zapytałem czy wiedzą, co to jest?
Po 5 minutach było:
- głośnik,
- bateria (chodziło im chyba o powerbank)
a po otwarciu szufladki na kasety, starsza córka stwierdziła, że już wie na 100%, i że jest to:
- takie coś do słuchania płyt xD

Czuję się w #!$%@? staro, pokazując dzieciom swój pierwszy przenośny odtwarzacz, a one nie mają pojęcia, co to ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli dobrze pamiętam kupiłem go w okolicach `95-97 i wydałem ok. 80pln.

#gimbynieznajo #dzieci #truestory i trochę #coolstory
źródło: comment_lqigp4tcA9evOmLmB9lPH0T4rPCovP0g.jpg
  • 25
@Kapsula: Ty, ale z tymi chinchami to tez jest dobra historia:)
Mam taki zestaw 13letnich głośników komputerowych iBox, z aktywnym subwooferem. Drewniana obudowa + pilot + naprawdę świetny dźwięk (dziś tego typu - nowe, ładne pare stówek by kosztowały).
Wychechlala mi się w nich jedna żeńska chincha z tylu subwoofera przez co nie działał jeden głośnik. Rozebrałem wsio w drobny mak, znalazłem stary kabel-przejściówkę na euro, obciąłem potrzebna końcówkę, polutowałem, zamontowałem
źródło: comment_WEFiWVgYyGkFNby7imMYiKrCEeWbGSQC.jpg
Moim pierwszym walkmenem byl walkmen marki wilson..dostalem go od ciotki z Jackowa. Zeby po kilku latach dostac discmana hitachi. Ktos mial takie towary w Polandzie w tamtych czasach ? ;)
@Fichtner: Moim pierwszym walkmanem był Kajtek około roku 89.

@chozi: Moje akurat wiedzą co to kasety, bo cały czas mam "klocek w wieży" na dwie. Ostatniego Walkmana sprzedałem dwa lata temu za 50 zł (Sony wm-fx675)
@chozi: tytanami intelektu to te dzieci nie są skoro mając przedmiot z wyjściem na słuchawki, napisem mega bass, odznaczenie dolby surround i przyciskami z nadal używanymi oznaczeniami Stop/Play/Next etc. myślą, że to jest powerbank