Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Spekuluje się, że na zdjęciu widnieje zaginiona we wrześniu 1988 Tara Calico


@Anck-Su-Namun:

Od zaginięcia (wrzesień 1988) do zrobienia zdjęcia (max czerwiec 1989) minął tylko jeden rok. Przez ten czas człowiek nie zmienia się za bardzo. Skąd zatem ta "spekulacja"? Dlaczego nie można potwierdzić że to Tara skoro jest to zdjęcie?

Albo wygląda jak ona albo nie.
  • Odpowiedz
strasznie negatywne emocje budzi ta fotografia, takie przykre


@slowmotion: kurde nie wiem czemu ale jak patrze na to zdjecie to mam przekonanie ze ktos je sobie zrobil dla zartu i te dzieci tam zwiazane to nie sa zadne porwane ani nic
no ale to tylko moje wrazenie
  • Odpowiedz
@kary_koniu: Sam powiedz. Matka Tary,Patty Doel, powiedziała że jest pewna, że to jej córka jest na zdjęciu, nawet potwierdziła, że kobieta na zdjęciu ma podobną blizne na nodze jaką miała Tara, którą odniiosła w wypadku samochodowym. Do tego książka która jest widoczna na zdjęciu "My Sweet Audrina" według matki miała być jedną z ulubionych jej córki. Jednak analiza zdjęcia dokonana przez FBI była niejednoznaczna.
Anck-Su-Namun - @kary_koniu: Sam powiedz. Matka Tary,Patty Doel, powiedziała że jest ...

źródło: comment_YKM7Xwu5HFvRmuABOPrrB7qOo3pG27lU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: a skąd niby ma to ktoś wiedzieć? Ja nikogo nigdy nie porywam i pewnie gdybym to zrobił pierwszy raz też bym zaklejal wzorujac się na filmach. Zreszta nawet jak teraz sobie reka usta zalaniam dla proby to coś tam działa jednak
  • Odpowiedz