Wpis z mikrobloga

Je*ać staże. Po rozstaniu się z poprzednią pracą musiałem iść do urzędu pracy, żeby się zarejestrować i być ubezpieczonym, tak trafiło, że akurat obowiązkowo dawali skierowania na staze, skierowali mnie do prokuratury, myślę nie no fajnie, czegoś się nauczę, są trzy prokuratury u nas w mieście i skierowania dali trzem chłopakom w tym mi, przyjęli mnie od razu jak przyszedłem i się zaczęło. Siedzę za marny tysiąc zł z samymi #rozowepaski co chwile jakas pani świata przychodzi i się pyta ile mi jeszcze zostało wbijania do systemu różnych akt bo trzeba kserować, nie mogę dokończyć żadnej pożytecznej rzeczy bo zaraz przychodzi jakas pani i każe robić ksero na 10 tysięcy stron (50 tomów po 200 stron). Co chwilę tylko pospieszanie, rób to, od razu potem kseruj tamto, przepisz za mnie to i to, zrób sobie kawę przy okazji nam też bla bla. Wykorzystywanie w biały dzień a one siedzą smieszkują i piją sobie kawkę, chyba rzucę to w #!$%@?. #praca #pracbaza #staze #staz #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@beee jakbym odmówił to by mnie wykreślili z urzędu i do czasu znalezienia nowej pracy bez ubezpieczenia, a teraz taki okres że nie wiesz kiedy cię grypa dopadnie i do lekarza trzeba będzie iść
  • Odpowiedz
  • 0
@stan-tookie-1 muszę to ogarnąć, bo tu takie zamieszanie, że jak przyszedłem ze skierowaniem to nikt o niczym nie wiedział, co gdzie i jak, nic zero, byłem w ciągu 3 dni pod opieką 4 osób i nie wiem nawet kto jest tą główną osoba
  • Odpowiedz
@Amen_Pacierzu: Nieźle Ci się trafiło. Wbrew pozorom nie wszędzie jest tak źle. Sam trafiłem na staż do urzędu powiatowego, odsiedziałem tam pół roku a teraz siedzę na eleganckiej umowie. Zrób tak jak zaproponował @stan-tookie-1 czyt. znajdź osobę, z którą mógłbyś ustalić zakres obowiązków i ich się trzymaj.
  • Odpowiedz
  • 2
@2phonepiotrus tak też zrobię bo Prokuratura wydaje mi się być całkiem spoko opcją na przyszłość, tylko, że właśnie jedna z pań wykorzystuje mnie tylko do ksero, za to druga bardzo spoko np do wpisywania akt na system w PC, porządkowaniem akt na dysku w PC i to wiadomo jest o wiele przyjemniejsze i pożyteczne
  • Odpowiedz