Wpis z mikrobloga

@Minieri: Sędzia nie miał pojęcia gdzie jest dobijający w momencie strzału, zgadywał. No i #!$%@? zgadł.

Czy ci sędziowie nie mogliby siedzieć na stanowisku podobnym do stanowisk komentatorów z podglądem na wszystkie kamery i sędziować zdalnie?


@kubson93: O ile co do argumentów o powtórkach i kamerach nic nie mam to do zdalnego sędziowania tak. Gwizdanie to trochę więcej niż siedzenie z piwem w ręku i "o, tam był faul".
Czy ja dobrze przeczytałem?


@Lukasz17qr: Dobrze przeczytałeś, obejrzyj sobie powtórki z meczu, bo na żadnej z nich nie ma nawet wątpliwości czy był gol. Piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

@IndeedIndeedIndeed: Barcelona nie kupuje sędziów, tylko każda pomyłka na korzyść Barcy jest piętnowana. Dla przykładu - tydzeń temu niemal identyczna sytuacja, po której sędzia nie uznał prawidłowego gola dla Barcelony - słyszałeś gdzieś o tym? ( ͡° ͜
@Jezu_Ufam_Tobie: Na tym, że w meczu ich cisnęli? Raczej beka z ludiz, którzy są łasi na kursy 1.3 bo BARCA ;) Ogrywają każdego u siebie, ostatnio zrobili Atletico 3:0 i wczoraj też mało brakowało do wygranej. Co innego jakby #!$%@? 3:0 wygarnęli.

edit: ja pisałem o typie na sociedad, a ty się przypieprzasz piszac o tym samym xD
@siwymilek: @Minieri: Dodatkowo nawet na tym że sędzia tydzień temu Barcelonie zabrał gola a wczoraj darował, i tak Barcelona więcej straciła poprzez sędziowanie niż zyskała.
Bo wczorajszy błąd dał Barcelonie 1punkt, a ten z przed tygodnia zabrał dwa.
Co nie zmienia faktu że poziom sędziowania w Hiszpani jest żałosny i ciężko się doszukiwać faworyzowania kogokolwiek.