Wpis z mikrobloga

Ale mnie denerwują takie studenciaki cwaniaki. Na moim kierunku jestem jedną z niewielu osób które robią jakiekolwiek notatki i ogarniają co się dzieje, cała reszta albo sobie olewa, albo śpi na zajęciach, generalnie mają gdzieś i są leniwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niektórzy są po prostu bezczelni xD Na wykładzie z elementów fizyki kiedyś jak wyjęłam kartkę żeby pisać to co mówi wykładowca to jeden gościu obok mnie "hehe a ty co, zamierzasz coś pisać?". Ja że hehe tak bo ten koleś tylko gada a na prezentacji za nim są same wykresy więc coś tam chcę wiedzieć. A on "no to wiem od kogo będę brał notatki". I poszedł spać xD
A dzisiaj jestem wygrywem, bo w poniedziałek tak bardzo kolokwium, nikt nie ma notatek i płaczą, ten koleś co opisywałam wyżej właśnie do mnie napisał czy się podzielę z nim swoją wiedzą ( ͡º ͜ʖ͡º) Napisałam że moje notatki zostały w Poznaniu (bo to w sumie prawda, w mieście rodzinnym siedzę i mam tylko książkę), a on oburzony, że jak to tak, że jak się wtedy nauczę. A ja że ma się o mnie nie martwić. Na co on

martwię się o siebie


xD no przykro mi bardzo.


Wszystko by gotowe chcieli, już nie wspominam o protokołach na pracownie fizyczną na przykład.
Albo najlepsze że większość tych ludzi jest po technikach informatycznych a na pierwszym kolokwium z informatyki ściągali (a tam było tylko dodawanie liczb zmiennoprzecinkowych i zamiana z binarnego na decymalny XDD)
Dobra kończę to #zalesie albo #chwalesie, chciałam z siebie to po prostu wyrzucić, bo nie lubię takich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#studbaza
  • 144
@BeDoEl: Spoko, ale czemu to ma być jakaś norma? Ja sam wrzucałem opracowania do egzaminu moje, jakieś zebrania materiałów. Było, że projekty grupowe pociągnąłem sam, bo były lekkie i na temat który lubiłem. I #!$%@? Z TEGO? :D Ja tak robiłem ale w życiu nie powiem, że tak powinno sie robić i OPka ma pełna rację. Sam nigdy się nie prosiłem o czyjś materiał. Jak ktoś udostępnił - super. Jak nie
@Sanski jakby mnie ktoś denerwował, to pewnie bym nie pożyczył, ale ogólnie warto współpracować z innymi. Nigdy nie wiesz, czy Ty nie będziesz kiedyś potrzebowała pomocy lub wsparcia w jakiejś sytuacji. Ja na studiach kserowałem od innych notatki, ale też czasami inni kserowali ode mnie.
@Sanski: Troche jesteś frajer. W sumie to w #!$%@? tak prawdę mówiąc. Ciekawe ile z tych wszystkich wykładów wyniesiesz. Ja szanuje swój czas i na to scierwo nawet nie mam zamiaru pójść, ale zawsze sie znajdzie jakiś wlasnie leszcz, od którego bedziesz miał wszystko xD
@Sanski: moim zdaniem napisałaś ten swoj wywód i historie aby poprawić sobie humor komentarzami popierającymi twoja postawę albo jeszcze o gorszym wydźwięku (tym bardziej poprawia ci humor bo nie będziesz wtedy najgorsza)

Ja moge powiedziec ze niezła z ciebie zołza że nie chcesz dać notatek skoro i tak robisz je dla siebie i nic ciebie to nie kosztuje zeby pozwolić skserować.
Na moim roku tez były takie osoby. Ostatecznie słabo na
@alwaysloveyou: To tylko emotka. Smutne masz życie.
@getgad: Tak :P
@PierDacze: Matko święta kolejny. Człowieku, serio dałbyś notatki komuś, kto po ledwo dwóch miesiącach znajomości siada obok ciebie, śmieje sie z ciebie że robisz notatki, bezczelnie mówi że sobie je od ciebie weźmie po czym idzie spać? Daj spokój okej? Jak ktoś normalny poprosi to dam i zejdźcie już ze mnie :)
@Sanski: trochę dystansu księżniczko.
Następny jak zapyta raz, drugi raz to za trzecim razem dojdziesz do wniosku ze on rownież niegodny twoich notatek bo cwaniak, bo imprezowicz bo zaliczył cos lepiej od ciebie itd...

Skoro przezywasz sprawe tak bardzo zeby dzielić sie nią na publicznym forum szukając atencji i zrozumienia to znaczy ze jest to kwestia charakteru a nie konkretnej sytuacji. Popracuj nad charakterem bo tutaj tkwi problem.
Jak ktoś jest
@Sanski
musielismy sie mijac na korytarzu :D a poza tym co do postu - u mnie na kierunku tez tak jest , ale w sposób bardziej przyjacielski bym powiedział, jak ktoś poprosi to dam notatki jak ja nie mam to kogoś poproszę i tak się kółko kręci. Aczkolwiek rok minie i się przyzwyczaisz xD
@Sanski
PS: jak chcesz i o ile mam to moge Ci wyslac zdjecia niektorych protokołow na pracownie. A nuż Ci się przydadzą. :D Dobry uczynek na rzecz innego uzytkownika portalu ze smiesznymi obrazkami