Wpis z mikrobloga

Ale mnie denerwują takie studenciaki cwaniaki. Na moim kierunku jestem jedną z niewielu osób które robią jakiekolwiek notatki i ogarniają co się dzieje, cała reszta albo sobie olewa, albo śpi na zajęciach, generalnie mają gdzieś i są leniwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niektórzy są po prostu bezczelni xD Na wykładzie z elementów fizyki kiedyś jak wyjęłam kartkę żeby pisać to co mówi wykładowca to jeden gościu obok mnie "hehe a ty co, zamierzasz coś pisać?". Ja że hehe tak bo ten koleś tylko gada a na prezentacji za nim są same wykresy więc coś tam chcę wiedzieć. A on "no to wiem od kogo będę brał notatki". I poszedł spać xD
A dzisiaj jestem wygrywem, bo w poniedziałek tak bardzo kolokwium, nikt nie ma notatek i płaczą, ten koleś co opisywałam wyżej właśnie do mnie napisał czy się podzielę z nim swoją wiedzą ( ͡º ͜ʖ͡º) Napisałam że moje notatki zostały w Poznaniu (bo to w sumie prawda, w mieście rodzinnym siedzę i mam tylko książkę), a on oburzony, że jak to tak, że jak się wtedy nauczę. A ja że ma się o mnie nie martwić. Na co on

martwię się o siebie


xD no przykro mi bardzo.


Wszystko by gotowe chcieli, już nie wspominam o protokołach na pracownie fizyczną na przykład.
Albo najlepsze że większość tych ludzi jest po technikach informatycznych a na pierwszym kolokwium z informatyki ściągali (a tam było tylko dodawanie liczb zmiennoprzecinkowych i zamiana z binarnego na decymalny XDD)
Dobra kończę to #zalesie albo #chwalesie, chciałam z siebie to po prostu wyrzucić, bo nie lubię takich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#studbaza
  • 144
@getgad: ale ja nigdzie nie napisałam ze jesteśmy dla siebie niemili i sobie nie pomagamy :P Tylko po prostu niektórzy innych jawnie wykorzystują i jeszcze się tym chwalą ;)
Napiszę na PW :D