Wpis z mikrobloga

Ale mnie denerwują takie studenciaki cwaniaki. Na moim kierunku jestem jedną z niewielu osób które robią jakiekolwiek notatki i ogarniają co się dzieje, cała reszta albo sobie olewa, albo śpi na zajęciach, generalnie mają gdzieś i są leniwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niektórzy są po prostu bezczelni xD Na wykładzie z elementów fizyki kiedyś jak wyjęłam kartkę żeby pisać to co mówi wykładowca to jeden gościu obok mnie "hehe a ty co, zamierzasz coś pisać?". Ja że hehe tak bo ten koleś tylko gada a na prezentacji za nim są same wykresy więc coś tam chcę wiedzieć. A on "no to wiem od kogo będę brał notatki". I poszedł spać xD
A dzisiaj jestem wygrywem, bo w poniedziałek tak bardzo kolokwium, nikt nie ma notatek i płaczą, ten koleś co opisywałam wyżej właśnie do mnie napisał czy się podzielę z nim swoją wiedzą ( ͡º ͜ʖ͡º) Napisałam że moje notatki zostały w Poznaniu (bo to w sumie prawda, w mieście rodzinnym siedzę i mam tylko książkę), a on oburzony, że jak to tak, że jak się wtedy nauczę. A ja że ma się o mnie nie martwić. Na co on

martwię się o siebie


xD no przykro mi bardzo.


Wszystko by gotowe chcieli, już nie wspominam o protokołach na pracownie fizyczną na przykład.
Albo najlepsze że większość tych ludzi jest po technikach informatycznych a na pierwszym kolokwium z informatyki ściągali (a tam było tylko dodawanie liczb zmiennoprzecinkowych i zamiana z binarnego na decymalny XDD)
Dobra kończę to #zalesie albo #chwalesie, chciałam z siebie to po prostu wyrzucić, bo nie lubię takich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#studbaza
  • 144
  • Odpowiedz
@Sanski:

Na moim kierunku jestem jedną z niewielu osób które robią jakiekolwiek notatki i ogarniają co się dzieje


Nikt cię nigdy za to nie pochwali, nikomu to nigdy nie zaimponuje. Jeśli to niepotrzebne (oni tego nie robią, są radośni, ukończą studia i znajdą pracę) to przestań się popisywać i zacznij się cieszyc a nie narzekać
  • Odpowiedz
@Sanski: Tak się właśnie kończy studiowanie bo każdy studiuje to czemu mam być gorszy no i matka kazała to jestę studenciak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oriebirII: Co ty gadasz panie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie oczekuję żadnej pochwały, napisałam to żeby reszta historii miała sens. Robię notatki dla siebie żeby się czegoś nauczyć, a przy tym też jestem radosna, ukończę studia i znajde pracę. I nie narzekam tylko nie lubię takich ludzi XD wyjmij kija z tyłka :)
  • Odpowiedz
@Sanski na studiach miałam takie aspoleczne osoby jak Ty. Jedna robiła notatki ołówkiem a druga żółtym cienkopisem, żeby nikt nie kserowal. Sorry, ale gardze takimi ludźmi. Sama często kserowalam, ale gdy sama miałam dobre notatki zawsze się dzielilam
  • Odpowiedz
@magenciorek: A czy ja jestem aspołeczna XD? Mam dobry kontakt z większością ludzi na kierunku, niektórzy są spoko jako ludzie ale są denerwujący jako studenci bo nic nie potrafią sami zrobić (czego nie lubię). Na początku roku ciągle wszystko im tlumaczyłam, wysyłałam, zdjęcia robiłam, teraz jak ktoś napisze i POPROSI o pomoc z protokołami czy cokolwiek to przecież pomogę. Ale jak ktoś jest na tyle bezczelny że nie robi bo
  • Odpowiedz
@magenciorek: no to brawo dla ciebie. Jakby oni to robili na jednym czy dwóch, ale to jest stała grupka która zawsze siada z tyłu, tylko przeszkadza i nic nie robi :)
  • Odpowiedz
@Sanski: u nas nawet jakby chcieli pisać notatki to by nic z nich nie wynieśli. Wykładowcy coś tam mruczą pod nosem, piszą czcionką 1px i zmazują to co ostatnio napisali. xDD
Na szczęście jest kolega co już to kiedyś miał, plus ktoś dał notatki z zeszłego roku.
Jakoś sobie trzeba radzić. ;o
  • Odpowiedz
@Sanski: w sumie to gardzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) na studiach liczą się kontakty, nauczyłem się tego po roki czasu. Ja dla przykładu nie robię notatek bo zwykle mam gotowce, gotowe egzaminy. Ale robi je koleżanka i tak ja mam notatki, ona gotowca i obydwoje zdajemy bo uzupełniam gotowce jej notatkami. A tak jesteś jedna z tych, która hurr ma 100000 notatek one ogóle, ale nikomu
  • Odpowiedz
@Sanski: spoko - dziś na mirko plusujemy zachowania niedzielenia się notatkami na mirko, innym dniem pamiętam, że koleś został ostro obśmiany przez to. Tak więc ciesz się atencją, tak szybko odchodzi
  • Odpowiedz