Wpis z mikrobloga

Ej #tfwnogf zapamiętajcie moją radę: jeżeli dziewczyna pochodzi z rozwiedzionego małżeństwa i była wychowywana tylko przez matkę - nawet nie angażujcie się na pół minuty. Dziewczyny z niepełnych rodzin sa niezdolne do żadnego związku. Są roszczeniowe, podstępne i manipulują. Egoistyczne i chorobliwie wyczulone na swoim punkcie. Nie potrafią odnaleźć się w sytuacji kryzysowej która prędzej czy później dotyka każdy związek i jedyne ich rozwiązanie to kończenie związku. To one najczęściej łapią na dziecko. Więc jeszcze raz: dziewczyna wychowywanan przez samotną matkę = kolejna samotna matka.


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #rakcontent #takaprawda #oswiadczenie #seks #wychodzimyzprzegrywu #psychologia #mizoginia
  • 54
@niko444: @Impresjonista: @patryk_t: @Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: no dobra koledzy, właśnie wchodzę w relację z taką osobą, pomijając tło, które jest nieco skrzywione, to co robić... jakie podejście żeby chociaż zacząć rozsądnie, finał mam w dupie, jest to super kobieta i nie dbam co będzie za X czasu, ale... ale wygląda że nie ma problemów z kontaktami z facetami, szczerze mnie to niezbyt cieszy, że dziś może być ten, a jutro
@fisheatfish: byc pewnie będziesz z nią, bo takie chyba są nawet łatwiejsze od tych z normalnych rodzin. Najważniejsze jest to co później bedzie ja bym Ci powiedział żebyś w przyszłości obowiązkowo wziął intercyzę a nad dzieckiem w się porządnie zastanowił i bądź twardy jeśli kiedyś by ci złamała serce
@fisheatfish: może się okazać że wszystko będzie superowo - bo czemu nie? jednak miej na uwadze to, że może się starać chcieć mieć Cię na wyłączność - wszystko co nie będzie dla niej (np idziesz na piwo - ogólnie zachowujesz swoją przestrzeń i znajomych) będzie traktować jak przeciwko niej. Niedobór atencji (a o ten zaskakująco łatwo) jest równy antyatencji. Taka dziewczyna prawdopodobnie ciągle będzie czuła się zagrożona, że się ją zostawi
@niko444: dzięki za wpis, z tym byciem razem to jest nieco skomplikowane, o dziecku nie wspominając. Biorę jednak te słowa pod uwagę.
Jak mam być szczery, gdyby nie ta dyskusja, w ogóle bym nie pomyślał o zwróceniu uwagi na taki aspekt.
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: dzięki za podpowiedź, na razie ciężko tę czułość na atencję sprawdzić, musiałbym tu się wpisać jako anonim, żeby doprecyzować sytuację ;)
Z drugiej strony nie raz, nie dwa obserwowałem takie samo podejście u ludzi z rodzin (co najmniej teoretycznie) regularnych. Biorąc pod uwagę Wasze wypowiedzi wnioskuję, że w populacji ludzi z rozbitych domów zdarza się taka zaborczość częściej niż u innych.
@fisheatfish
Borderline to takie modne słówko używane przez mirków bez opamiętania. Mało kto widział, ale wielu twierdzi, że się mijali z taką na każdym kroku.
Tzw. osobowość z pogranicza. Żeby to stwierdzić, potrzebny jest psycholog, bo on ma narzędzia diagnostyczne. Ewentualnie random z wykopu, jeśli chcesz nietrafną ocenę.
@fisheatfish: ogolnie mi sie wydaje ze wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo ze laska ma border line szczegolnie jak rodzina byla nie tylko rozbita ale jeszcze lekko patologiczna. Pamietam ze jakos na poczatku zwiazku przeczytalem tu rade pt. Jak zyc z dziewczyna z border line i odpowiedz brzmiala znalezc se inna. Wtedy w to nie wierzylem i zawsze daje komus szanse, probowalem ja zmienic ale to niemozliwe tak jakbys mial agresywnego psa ktory
@niko444: Borderline to np. mówienie ze sie potne i potem zrobienie tego, tak?

A czy samo takie gadanie (nie wiem po co, chyba robią to dla atencji) to tez borderline? Czy może light borderline, bo pewnie sa rożne odmiany.
@dnasstorm: troche zalatuje, chyba ze to jakas depresja, nie wiem co jest przyczyną, u mnie to bylo tak ze robila przypaly w roznych miejscach nawet publicznych, totalnie bez powodu wymyslala sobie cos w glowie i zaczela miec pretensje, tak jakby slyszala w glowie głosy bo inaczej sobie tego wyobrazic nie moge, w skrocie bycie ostro po*ebanym w stopniu zaawansowanym i w losowym czasie. Np nic nie zrobiles i nagle sobie wymysli