Wpis z mikrobloga

Ej #tfwnogf zapamiętajcie moją radę: jeżeli dziewczyna pochodzi z rozwiedzionego małżeństwa i była wychowywana tylko przez matkę - nawet nie angażujcie się na pół minuty. Dziewczyny z niepełnych rodzin sa niezdolne do żadnego związku. Są roszczeniowe, podstępne i manipulują. Egoistyczne i chorobliwie wyczulone na swoim punkcie. Nie potrafią odnaleźć się w sytuacji kryzysowej która prędzej czy później dotyka każdy związek i jedyne ich rozwiązanie to kończenie związku. To one najczęściej łapią na dziecko. Więc jeszcze raz: dziewczyna wychowywanan przez samotną matkę = kolejna samotna matka.


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #rakcontent #takaprawda #oswiadczenie #seks #wychodzimyzprzegrywu #psychologia #mizoginia
  • 54
@Impresjonista: mój różowy był wychowywany przez samą matkę (ojciec zmarł jak była bardzo mała). właśnie leci nam piąta rocznica związku. na początku bylo faktycznie ciężko (ale mieliśmy wtedy po 17 lat) bo sama nie wiedziała czego się spodziewać i #!$%@?ła srogie inby, ale z czasem udało mi się te zachowania wyplenić.

potrafi zająć się sobą, komunikuje się jak normalny człowiek gdy czegoś potrzebuje, nie bawi się w jakieś fochy z dupy,
@Impresjonista: ja jestem z takiej niepelnej rodziny i przyznam ze to co mowisz to jest prawdą. Lecz kazdy ma prawo do szczescia i rozwoju. Jak cos spieprze to zawsze jestem w stanie przyznac sie do bledu i wytlumaczyc swoje zachowanie. Co innego, ze w obecnych czasach nikt nie chce dawac drugiej szansy
@Impresjonista: To taki odpowiednik faceta, który wychowywał się bez ojca (czy tam bez swojego ojca).

Faceci z niepełnych rodzin są niezdolni do żadnego związku. Są roszczeniowi, wyżej srają niż dupę mają; podstępni i manipulują (i to bardzo). Zdradzają. Egoistyczni i uważają się za nie wiadomo kogo. Uważają, że nic nie powinno się od nich wymagać, tylko całować po stopach za to, że w ogóle istnieją. Lubią udawać lepszych, niż są w
@Impresjonista

jeżeli dziewczyna pochodzi z rozwiedzionego małżeństwa i była wychowywana tylko przez matkę - nawet nie angażujcie się na pół minuty.


Zaangażowałem ponad 8 lat, od pół roku jest moją żoną.

Dziewczyny z niepełnych rodzin sa niezdolne do żadnego związku.


Cholera, teraz mi mówisz?

Są roszczeniowe, podstępne i manipulują.


Nie zauważyłem. Pewnie jest aż tak podstępna.

Egoistyczne i chorobliwie wyczulone na swoim punkcie.


Nie. To zależy. Moja akurat jest dzieckiem alkoholika i