Wpis z mikrobloga

Jako rasowy stulej bez absolutnie żadnych znajomych mam zbyt dużo wolnego czasu, więc postanowiłem sobie go urozmaicić. Zamiast spędzać kolejne, nadchodzące urodziny samotnie przed komputerem uknułem plan: lubię latać, więc kupiłem bilet na lot z Gdańska do Krakowa (nigdy nie byłe w tym mieście). Połażę sobie po Krakowie jakieś 4-5 godzin i pójdę do hotelu spać. Następnego dnia pochodzę kolejne kilka godzin po Krakowie i za pomocą Pedolino wracam do Trójmiasta. Wspaniały plan dzięki któremu nie będę siedział w urodziny sam przez komputerem :) Mo-ha-ha. Pozdrawiam #krakow
#gownowpis #wychodzimyzprzegrywu
dziobnij2 - Jako rasowy stulej bez absolutnie żadnych znajomych mam zbyt dużo wolnego...

źródło: comment_2dLT6g9rjaOTkFGorFKgaUfKXsv8Wfkr.jpg

Pobierz
  • 88
@dziobnij2: Ja bym chyba tak nie potrafił, w sensie mimo mojego aspołeczności i autyzmu, to jednak za #!$%@? nie chciałoby mi się jechać samemu gdzieś daleko, tylko celem poszwędania się po obcym mieście, a do losowych ludzi bym pewnie nie zagadał :/ Ale baw się dobrze mireczku, Kraków jest fajny, będąc tam turystą. ;3
a jeść nic nie zamierzasz że liczysz tylko koszty transportu i spania?


@testuje: Mogę zabrać ze sobą kanapki w celu redukcji kosztów XD

Ja bym chyba tak nie potrafił


@tomasz_uchciok: Ja przez lata piwniczyłem, ale od jakiegoś czasu mam tego dość. Chcę wychodzić, nawet, jeżeli nie mam z kim. Chociaż myślę, że początkowe wyjścia wolę w samotności. Wyjście z kimś obcym by mnie krępowało.