Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Udało mi się dostać na infę (programista tutaj) na jednen z najlepszych uniwerków w kraju lecz nie dzięki matmie i fizie tylko informatyce(~90% z rozszerzenia). Zawsze wierzyłem, że jako człowiek mogę się wszystkiego nauczyć wystarczy tylko chcieć więc wraz z eTrapezem uczyłem się ciężko matmy z której zawsze miałem słabe oceny w średniej ale i tak to chyba nic nie dało bo prawdopodobnie brakuje mi umiejętności analitycznego myślenia. Spodobało mi się tutaj, ten klimat, ci ludzie itd... Ale chyba dłużej niż semestr nie wytrzymam ze względu na matme, próbuję uczę się z całych sił a i tak to gówno daje bo niby kolokwia jako takie zaliczyłem ale egzamin zaliczeniowy prawdopodobnie uwaliłem z jednej matmy których mam kilka...

#studbaza #gorzkiezale #przegryw #feels #matematyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania:sama mam problem z matmą, nawet jak uda mi się coś ogarnąć, to potem zapomnę, dlatego wiem o czym mówisz. Jednak skoro zaszedłeś tak daleko to nie trać wiary w siebie, widać, że masz duże możliwości i ambicje przede wszystkim. Z tego co napisałeś wynika, że uczyłeś się jedynie samodzielnie, pomyśl o jakiś korepetycjach, może pozwoli Ci to bardziej przyswoić wiedzę.