Wpis z mikrobloga

No i #!$%@?, prawidłowo, może zmniejszy się ilość tych ~20 letnich trupów, których stan techniczny zagraża środowisku, i innym uczestnikom ruchu.


@fegwegw: No i zmniejszy sie ilosc 20- letnich trupow - czyli kierowcow nie potrafiacych jezdzic ktorzy zabijaja siebie i innych w wypadkach.
@Venzey: sam sprawdzałem ile wyszłoby mi za Cieniasa jako pierwszy mój samochod to wyszło jakoś 4000 - czyli koszt 2 Cinquacento :( także popracuje jeszcze 2 lata w czasie studiów i pyknie !
@uhu8: to koszta eksploatacji , głównie paliwo, także tak trochę średnio. Na dobrą sprawę mogę jeździć leksusem jakbym go w leasing/wynajem wziął. Doliczając paliwo jebło by po portfelu, ale dałoby radę. Jednak ja lubię mieć swoje autko, bo lizowane czy w wynajmie to trochę jak z dziwką xD niby fajnie, ale do czasu jak ci się hajs skończy :E U mnie niestety jest tak, że nie umiem zarządzać kasą raz mam
Z tego co czytam to chyba jestem największym szczęściarzem. Toyota Corolla 1.6 z 99r. Pełne zniżki =494 złote :) auto mam od 3 lat. Zniżki nabiłem sobie na motorowerze.
@durielek: Cieciu o sorry durielek moje audi które miało 22 lata, było w lepszym stanie niż 3 letnie fury u Januszy. Nawet miało lampy ustawione aby nie wypalały gałek ocznych jadących z na przeciwka. Przyznaj się siedzisz w piwnicy i nigdy samochodu nie miałeś?
Hmm... benzynowa cytryna '07, max zniżek, płaciłem 285,5 :) teraz przyszło 454,8zł.
Dodatkowo jakieś 'mini ac' (kradzież, pożar, szyby) było niecałe 300 i tak też zostało...
@Venzey: ja 3dni temu sprawdzałem dla auta 1.3 96r. jestem jeszcze młody. 900zł. moim zdaniem mało. A w ogóle o co chodzi? chcecie wysokich odszkodowań to płaćcie wysoką stawkę, stawki są rynkowe a nie "z dupy". Wcześniej było zbyt tanio (dokładały ubezpieczalnie) to teraz będzie zbyt drogo. wychodzi na zero.