Wpis z mikrobloga

@mfind: Dzięki za info, właśnie zrobiłem wyliczenie u Was i wyszła bardzo podobna kwota do mojej obecnej. Jeżeli sprawdzi się ceny i odpowiednio wcześnie wypowie aktualne OC to problemu nie ma i cena jest przystępna. Pewnie nie skorzystam bo u siebie w firmie robię, ale warto żeby inni sprawdzili ceny i kupili, bo znacznie przepłacają.
Zbiorkom, rower, hulajnoga też jest ok. Można jeździć z kolegami. Można chodzić piechotą. Opcji jest masa.


@fegwegw: Można też nie jeździć do pracy w ogóle, siedzieć na dupie i zbierać zasiłki (to chyba modne wśród wyborców PiSu). Super opcja. Zadziwiające, że podniesienie podatku tak cieszy polskiego obywatela.
Pomyśl, mądralo, że nie wszyscy mają możliwość dojazdu do pracy zbiorkomem i na ich trasie nie jeździ żaden "kolega".
gdzie właściwie już tylko francuski i niemiecki przemysł motoryzacyjny pozostał narodowy, bo reszta europejskiego przemysłu motoryzacyjnego jest już dawno w rękach chińczyków, hindusów albo... niemców i francuzów.


@przemomemoo: O wlochach zapomniales. FCA ma potencjal, zeby dobrze namieszac (i to nie tylko na rynkach europejskich) i byc rownorzednym konkurentem dla VAG'a.

A co do starych aut, to problem jest z nimi taki, ze malo kto je wlasciwie serwisuje. W szczegolnosci drozsze modele
@bpit22: Co do wypowiedzenia to akurat nie ma co się spieszyć :) Można je wysłać najpóźniej 1 dzień przed końcem OC i jest OK. Najważniejsze, aby nową ofertę szukać odpowiednio wcześniej, a najlepiej 2 tygodnie przed końcem ochrony :)
auto 1.6 rocznik 98 i 8k ubezpieczenie? super polisa #!$%@? lepiej niż w UK XD dobry troll, poważnie nie przesadzajmy, chyba że ktoś powoduje 10 kolizji rocznie, świeżo co zdał prawko i nie ma na kogo zarejestrować auta (tylko na siebie).

Tak swoją drogą to niektóre ubezpieczalnie mają zwyżkę OC za markę auta - domyślcie się za które :)

Ja jakiś czas temu orientacyjnie sprawdzałem E34 520, gdybym chciał na siebie zarejestrować.