Wpis z mikrobloga

@Venzey: trudno, ja mam nadzieję że tak wam dowalą że się nie wypłacicie, wykopki głosowały na dudełe i pis i teraz bedo miec dobra zmiane hihihi a ja sie smieje bo nie jeżdżę autem :) i mnie nie tkną
@mfind: no tak: stłuczka w 2015 lipiec, i w 2015 sierpień kupione auto 1.9 sdi i zapłacone 530zł. W tym roku 2016, zapłacone też około 530zł, za to 1.9 sdi. Teraz kupione jeszcze 2.0 sdi i składka 900zł.
@fegwegw: Mam 16-letnie i nie zagraża nikomu ani środowisku, inna sprawa że włożyłem w niego drugą cenę samochodu, ale nie jestem cebula i robię porządnie. Od takich rzeczy są przecież przeglądy techniczne, skoro OC jest od pokrycia szkody którą wyrządzę, to co to ma #!$%@? do rzeczy?
@fegwegw: Może mieszkam w najbogatszym miecie w PL (raczej nie), ale jakoś ilość trupów na ulicach to margines. Nie ma sensu usprawiedliwiać wzrostu kosztów trupami.
Może trzeba by zdefiniować co to "trup". Dla mnie: kopcący (czarna/niebieska chmura) i/lub zjedzony przez rdzę, która wygląda jakby chciała wysiąść z auta.
Tylko, że to nie wina niskiego OC czy braku akcyzy a braku konsekwencji. Jak technik na przeglądzie przepuszcza takiego trupa to kogo winić?
No i #!$%@?, prawidłowo, może zmniejszy się ilość tych ~20 letnich trupów, których stan techniczny zagraża środowisku, i innym uczestnikom ruchu.


@fegwegw: rozumiem, że ty jak skończyłeś 18 lat, wyprowadziłeś się z domu i sam się utrzymywałeś to było cię stać na nowego mercedesa z salonu za 300 000 zł ?

ktoś tu chyba jest cwaniaczkiem w samochodzie tatusia ( ͡° ͜ʖ ͡°)