Wpis z mikrobloga

@Venzey: Gonimy Zachod. A jest jeszcze czym nadrabiac - w takim UK najtanszym rozwiazaniem jest zakup pelnego ubezpieczenia, a nie tylko OC. Samo OC jest drozsze.

Ale wracajac, pelne ubezpieczenie dla mlodego kierowcy w wieku okolo 20 lat, to kosz mniej - wiecej £3000 (samochod z silnikiem 1.2).
A ja za 89r. 1.3 płacę 220zł po ekstra zniżkach za wiek pojazdu (podstawa 600) - ustawa coś nie eliminuje mojego "trupa" (który jest w lepszym stanie niż większość >10 letnich aut).
Jeszcze się wyżalę co do "bezkolizyjnej jazdy. Gówno prawda. Kolega się rozwalił, miesiąc później przerysował na parkingu. OC za 1.6 700zł...
No i #!$%@?, prawidłowo, może zmniejszy się ilość tych ~20 letnich trupów, których stan techniczny zagraża środowisku, i innym uczestnikom ruchu.


@fegwegw: No tak - jak ruchac, to tylko dziewice. Baba, ktora wczesniej w sobie miala bolca to w koncu #!$%@?. C'nie?

Wiek nie ma znaczenia, jesli samochod przechodzi badania techniczne.
Wiek nie ma znaczenia, jesli samochod przechodzi badania techniczne.


@ddrtgx89: Ma, i już parę osób wypowiedziało się na ten temat w tym wątku. Sam nawet pisałem, że takim trupem jeździłem, i wiem, jak 'przechodził' te badania.
No tak, ale dlaczego nie gonimy zachodu jeśli chodzi o płace?


@Venzey: Z tego samego powodu, dla ktorego ofiara gwaltu z kazdym kolejnym pchnieciem broni sie mniej. Wlsciciel uznal, ze nie trzeba chamstwu pozwalac na zbyt wiele, bo nie ma potrzeby - i tak sie jeszcze da z niego sporo wycisnac.Wiec wyciska co raz to wiecej, juz od lat.
@rydwanwperdolu: Dokładnie Ci nie odpowiem Mireczku na to pytanie, bo Axa ostatnio trochę zmienia swój sposób działania np. do niedawna nie robili rekalkulacji składki po zakupie samochodu, a parę dni temu zaczęły się pojawiać sygnały, że już robią. Myślę, że po prostu wystarczy się skupić na tym czy przy porównaniu składek Axa wyjdzie najtaniej, a jak wyjdzie to wtedy u nich brać :)
Sam nawet pisałem, że takim trupem jeździłem, i wiem, jak 'przechodził' te badania.


@fegwegw: No ale to nie jest problem obywatela, ze Jozek daje Januszowi podbic kwadrat w dowodzie za flaszke, czy sto zlotych. Ja to widze tak - jak dbasz tak masz, a ze 'trupy' sa na drogach, to nie wina nabywcow, a dziurawego prawa, ktore daja takim Januszom mozliwosc wykonywania lewej uslugi, czy handlarzom mozliwosc bezkarnego sprowadzania 'zwlok', ktore
@fegwegw: pisowczyku od dobrej zmiany co nam jeszcze powiesz Ty trolu, mam nadzieję że tak Ci dowalą w tej Polsce podwyżek że na nic Cię nie będzie stać i tego z całego serca Ci życzę. Mam nadzieję że was tak będą jechać jak nikogo innego na świecie.