Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się dlaczego można trafić na tak dużą ilość hejtu w stosunku do e-papierosów i e-palaczy. Można się pośmiać, że vapowanie to i unikanie glutenu, studiowanie prawa i tak dalej( ͡° ͜ʖ ͡°), ale naprawdę nie rozumiem dlaczego ludziom przeszkadza to, że ktoś sobie lubi podymić i decyduje się na zdrowszą (tak, tak, wiem, nie wiadomo jeszcze) opcję, aniżeli standardowe papierosy. Rozumiem, że niektórych irytują Ci, którzy tworzą zasłonę dymną w miejscach publicznych i przez to przeszkadzają innym, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Oszczędzasz, nie śmierdzisz, czujesz się lepiej. Ja minusów nie widzę, może Wy jakieś macie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #gorzkiezale #pytanie #epapierosy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nie_mam_nicku: masa gimbusów używa e fajek, korzystając z tego, że za względnie małe pieniądze można kupić machinę do mgły (vide ijust2), reszta gimbusów ich kampi na Wypoku.

Do tego dochodzą "ekspierdzi" typu "rzuć to palenie a nie zmieniasz jeden nałóg w drugi" ew. "jak ja paliłem (2 szlugi na dobę) to silna wola i jakoś rzuciłem" ew. "desmoksan se kup", którzy uważają, że dla wszystkich rzucenie palenia to jak zrobienie
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku: A mi się też troche wydaje, że ludzie boją się zmian, nie analizują badań itd. tylko to zło bo nowe. Odnośnie tego oszczędzania to różnie to wychodzi ale brak smrodu to największy plus, no i mentalnie i fizycznie nie chciałem rzucać palenia tylko się przestawić bo mi było wstyd że walę fajkami, ew za rok rzucić całkiem.
@marek-wozniak-750: no i wypuszczasz potem jeszcze białe rzeczy z ust,
  • Odpowiedz