Wpis z mikrobloga

Chyba czas na zmianę #rozowypasek. Od jakiegoś czasu szukamy mieszkania i trochę nam to nie idze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po kolejnej #!$%@? ofercie stwierdziła że ja powinienem płacić więcej bo w końcu zarabiam więcej ... #neuropa co Wy z Nią zrobiliście? Taka porządna dziewczyna była...
#logikarozowychpaskow
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba czas na zmianę #rozowypasek. Od jakiegoś czasu szukamy mieszkania i trochę nam to nie idze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po kolejnej #!$%@? ofercie stwierdziła że ja powinienem płacić więcej bo w końcu zarabiam więcej ... #neuropa co Wy z Nią zrobiliście? Taka porządna dziewczyna była...


@ponuras: Jestem konserwatystą ale muszę powiedzieć, że Twoja dziewczyna dobrze mówi i lewactwo nie ma
  • Odpowiedz
@ponuras: Przykładowo, jeśli ty zarabiasz 3000 a ona 2000 to balans sił wynosi 2 do 3 i w ten sposób powinniście dzielić rachunki, czyli 2/5 płaci ona 3/5 ty. Analogicznie, jeśli ona zacznie zarabiać więcej to też powinna zacząć płacić więcej. Ja #!$%@?, stulejorz to wie ale ludzie, którzy zwiazkują nie XD. Co za czasy. Taki podział kosztów jest po prostu uczciwy.
  • Odpowiedz
@PrawdaoSmolensku każdy może zarabiać 50 tys nie wychodząc z domu... Mogę się z tobą podzielić jak, ale to nie rozmowa na wykop. Napisz maila na dareksukcesmlm@Onet.pl to umówimy się na rozmowę i Ci wszystko wytlumacze
  • Odpowiedz
@Floyt Serio jesteście tak zafiksowani na kwestii pieniędzy?

Dla mnie jeśli związek jest na jakimś poważniejszym poziomie (mieszkanie razem) to jesteśmy partnerami i mamy wspólne cele. Nie widzę problemu, żeby strona więcej zarabiajaca (w tym i ja) nie miała się dorzucić trochę więcej jeśli to poprawi jakoś komfort życia nam obojgu.

@alfka a dla mnie to G prawda. Czynsz, oplaty, zarcie, wspolne wakacje 50/50 bezwzględnie. Jak sobie chlop chce kupic
  • Odpowiedz
my sie z moim tak dogadali, że ona placi rate kredytu, rachunki a za moje zyjemy i oszczędzamy.


@sir_pszemek: Masz cwaną dziewczynę, a sam jesteś naiwny. Naprawdę życzę Ci dobrze, ale w przypadku niepowodzenia zostaniesz z niczym.
  • Odpowiedz
@Floyt: "No, nie no, wcale. Ty masz płacić więcej, za karę bo chciało ci się uczyć, inwestowac w karierę, i pracować.
A partner może się #!$%@?ć i mieć komfort #!$%@?, bo ty zapłacisz więcej. "
Wiesz na czym polega partnerstwo? Nie wiesz. Widzisz ziomeczku. Moja kobieta nie musi się do niczego dokładać. Nawet nie musiałaby pracować. Ale pracuje i się dokłada. Bo chce. Bo jesteśmy parterami.
  • Odpowiedz
@ponuras: normalna rzecz. placilem wiecej za wynajmowane mieszkanie bo chcialem mieszkac w lepszym standardzie, ale moj rozowy nie byl w stanie wykladac po rowno, wiec sam wyszedlem z taka inicjatywą.

Proponuję sie zastanowić nad tworzeniem związków/relacji.
  • Odpowiedz
@Floyt: a co, jeśli różowy jest sporo młodszy i ma po prostu mniej doświadczenia?
I co w przyszłości, gdy będzie na macierzyńskim i nie będzie przynosić dochodu, to #!$%@? oboje z chaty? W końcu gówniak też się na czynsz nie dokłada.
  • Odpowiedz
@ponuras: sam mam taką sytuację i się zrzucamy procentem od zarobków na czynsz, itp. Nie ma w tym nic złego. Pamiętaj, że ta kasa nie idzie na nie robów czy urzędactwo tylko wasze wspólne, wygodne życie.
  • Odpowiedz
@Klepajro: #!$%@? mnie interesuje twoja opinia na mój temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem wykorzystywany w paru związkach i stwierdziłem nigdy więcej.

Nie widzę problemu, żeby strona więcej zarabiajaca (w tym i ja) nie miała się dorzucić trochę więcej jeśli to poprawi
  • Odpowiedz