Wpis z mikrobloga

Chyba czas na zmianę #rozowypasek. Od jakiegoś czasu szukamy mieszkania i trochę nam to nie idze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po kolejnej #!$%@? ofercie stwierdziła że ja powinienem płacić więcej bo w końcu zarabiam więcej ... #neuropa co Wy z Nią zrobiliście? Taka porządna dziewczyna była...
#logikarozowychpaskow
  • 123
  • Odpowiedz
@goltus: Znaj proporcjum, mocium panie. Nie wyliczam jej nic oczywiście. Nie wiem skąd wziąłeś pomysł że co do grosza się ze wszystkiego rozliczam. Raz na zakupy chodzę ja raz różowy. Nie komentuje wpisu z rehabilitacją bo jest głupi.
@Sherrax tzn jeżeli płaci za prąd, wodę, gaz i mieszkanie z którego sama korzysta (nawet częściej niż ja bo będę pracował na statku i ona w tym mieszkaniu będzie częściej i
  • Odpowiedz
@odislaw: Żeby uzmysłowić Ci jaka to jest proporcja to dla przykładu podam że ona zarabia ponad dwa a ja koło trójki. Tak jak pisałem gdyby to była proporcja 15kprogramista - kasa w biedrze to nie widziałbym problemu we wzięciu na siebie większości opłat bo sam chciałbym mieszkać wygodniej.
  • Odpowiedz
  • 8
@ponuras mieszkam z niebieskim juz chyba 4 rok, byly kiesiace gdy on zarabial 4k a ja ledwo tysiac byly tez takie ze ja 2k a on nic i zawsze mieliśmy jeden budżet, jego pensja + moja pensja =pieniądze na życie. Nie kumam tych waszych problemow zwiazanych z hajsem.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? ale się #!$%@?ła gównoburza. Myślałem że będą ze 2 plusy i jeden komentarz a tutaj walka klasowa na całego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ponuras: Każdy model podziału wydatków może być dobry - ważne żeby partnerzy dobrze się z nim czuli. Podejrzewam, że mało kto będzie miał problem z płaceniem większej części rachunków widząc, że druga osoba też daje z siebie wszystko. Gorzej jeśli działa to na zasadzie "Ty jesteś facetem, więc powinieneś" albo zwyczajnej wyjebki na to, że partner/ka na Ciebie haruje, a Ty leżysz i pachniesz. A najlepiej by było, żeby propozycja
  • Odpowiedz
Ty masz płacić więcej, za karę bo chciało ci się uczyć, inwestowac w karierę, i pracować


@Floyt: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kocham korwinistów.

A co np. z faktem, że mężczyźni na ogół wybierają młodsze partnerki, które siłą rzeczy mają mniejsze doświadczenie zawodowe i zarabiają mniej.
Co z faktem, że sfeminizowane zawody są z reguły dużo słabiej płatne niż te statystycznie wybierane przez mężczyzn. (Tak, znam odpowiedź, trzeba było zostać informatykiem. ;) Nieważne czy ktoś ma predyspozycje
  • Odpowiedz
@TaoHosts: > - Dlaczego ja, osoba która się uczyła i udało się własnymi rękoma do czegoś dojść mam płacić wyższe podatki od lumpa, który uznał, że zawodówka albo technikum mu wystarczy?'
Dziękuje za nazwaniem mnie lumpem. Dobrze wiedzieć że można nie pić nie palić mieć pracę z normalną pensją i nim być. Nie wiem czy wiesz ale nie każdy po studiach zarabia super pieniądze. A jeśli chodzi o te 50
  • Odpowiedz