Wpis z mikrobloga

  • 454
Mirki i Mirabelki! Wykopowicze!
Jestem tu z wami ponad 9 lat i nie mogę sobie odpuścić tego co chce zrobić, pochwalić się! Wielu powie to nie fb to nie coś tam... Mam w dupie i chce się wam pochwalić i prosić o zdrowie...
Dziś o 18:07 na świat przyszedł moj syn Oskar. Ten moment, ta magiczna chwila to coś tak niesamowitego, że nadal do mnie to dociera.

Cieszcie się razem ze mna, pijcie kompot i trzymajcie kciuki za zdrowie dla niego i różowej!

#chwalesie #dzieci #ciaza #ciazacontent #zonabijealewolnobiega #szczescie #dziecko
KLIFord - Mirki i Mirabelki! Wykopowicze!
Jestem tu z wami ponad 9 lat i nie mogę sob...

źródło: comment_hysG0XjmnA9WX6jdaDO4oxRPf4hxwXbC.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@sailor_73 tak coś wspaniałego... Nie da się opisać... Aż chyba już na spokojnie w domu uronie sobie lezke. Ten moment gdy bierzesz pierwszy raz na ręce... Takie bezwładne i zależne od Ciebie eeeeeeh ()
  • Odpowiedz
@KLIFord: i pomysl ze jest w polsce i na swiecie spore grono osob ktore chce zabijac "to" nawet w polowie ciąży. W glowie sie nie miesci :/

Gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam mam jednego, lvl 19msc
  • Odpowiedz
@KLIFord: Gratulacje! Mnie właśnie wywalili z porodówki bo już po 22 a poród się na razie nie rozkręca. Pije piwo a tu miła wiadomość, że tobie Mireczku już sie urodziło. Niech się zdrowo chowa :)
  • Odpowiedz