Wpis z mikrobloga

  • 454
Mirki i Mirabelki! Wykopowicze!
Jestem tu z wami ponad 9 lat i nie mogę sobie odpuścić tego co chce zrobić, pochwalić się! Wielu powie to nie fb to nie coś tam... Mam w dupie i chce się wam pochwalić i prosić o zdrowie...
Dziś o 18:07 na świat przyszedł moj syn Oskar. Ten moment, ta magiczna chwila to coś tak niesamowitego, że nadal do mnie to dociera.

Cieszcie się razem ze mna, pijcie kompot i trzymajcie kciuki za zdrowie dla niego i różowej!

#chwalesie #dzieci #ciaza #ciazacontent #zonabijealewolnobiega #szczescie #dziecko
KLIFord - Mirki i Mirabelki! Wykopowicze!
Jestem tu z wami ponad 9 lat i nie mogę sob...

źródło: comment_hysG0XjmnA9WX6jdaDO4oxRPf4hxwXbC.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KLIFord: gratulacje Mireczku, kochaj, przytulaj i caluj:) oby ładnie spal, nie miał kolek, zaparc i ładnie wcinal. Niech rośnie duży i zdrowy:)
Z zonka tez się calujcie przy małym, mnie mój 8 miesieczny wczoraj złapał za szyję i zaczął całować, bo się napatrzyl na rodzicow:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ixyz dziękuję
@Crowlek Ty się Ciesz, że nie podajemy w tygodniach :-) to takie zboczenie bo cała ciążę liczy się w tygodniach nie w miesiącach, stąd pewnie te nasze przeliczniki.
@pucka25 dziękuję za radę :-) na razie godzinnego syna tylko delikatnie smyram by go broda nie pokloc. Ale z żoną musicie mniej perwersyjne z tą szuja bo kiedyś weźmie pejcz po Was :-) dziękuję raz jeszcze.
  • Odpowiedz
@KLIFord: czyli chodzi tylko o takie zboczenie? Bo serio się pytam, bo nie wiem :D myślałam ze każdy miesiac to kolejny progres u dziecka dlatego tak się pisze chociaz mnie to irytuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Crowlek tak mi się wydaje teraz jeszcze nie wiem :-) progres 'widoczny' jest w ciąży kiedy każdy tydzień prawidłowego rozwoju przynosi ze sobą kolejne części naszego małego potomka jak np. w tym tygodniu coś tam coś tam brwi i rzęsy :-) a później nie mam pojęcia :-)
  • Odpowiedz
@Crowlek
@KLIFord ciążę liczy się w tygodniach, bo tygodnie są dokładniejsze i tyle, żadne zboczenie :) dziecko tak szybko się rozwija, że między początkiem a końcem tego samego miesiąca jest przepaść. Mało tego podaje się np. tak 34+3 i dopiero wtedy jest profesjonalnie ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@szokolada tak tak ja to wiem kocie :-) mój z 38+5, ale kolega pytal dlaczego ktoś pisał, że dziecko ma 18 miesięcy a nie pił roku-
- to właśnie uznałem za zboczenie :-)
@FrauWolf wybacz że uszkodziłem twój poranny wysp gorących, życz im zdrowia i nie to a On gamoniu, a obiecuje poprawę :-)
@nvmm dziękuję :-)
  • Odpowiedz
@rubytree: nie oszukuj z tym brakiem snu. Mój maluch ma aktualnie 3 miesiące, wstaje 2 razy w nocy dokładnie o 3 i dokładnie o 6. Podzieliłem się z żoną, że wstaje raz żona raz ja, za każdym razem jest karmiony i przebierany i idzie spać dalej. Wszyscy się wysypiają, maluch też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rubytree boże co za bzdura :) I co, nie budzą się na karmienie w nocy?


@eat_pizza: no, pewnie że zależ od dziecka i rodzica, jak to dziecko ogarnia, ale tak koło 5 miesiąca jest juz w stanie przespać większość nocy np karmieni 23 i potem 6 rano

nie oszukuj z tym brakiem snu. Mój maluch ma aktualnie 3 miesiące, wstaje 2 razy w nocy dokładnie o 3 i dokładnie
  • Odpowiedz
ale tak koło 5 miesiąca jest juz w stanie przespać większość nocy np karmieni 23 i potem 6 rano


@rubytree: Czyli najpierw piszesz, że już nie trzeba wstawać, później że z dwa razy :)
  • Odpowiedz