Wpis z mikrobloga

Tak w ramach przypomnienia dla Mireczków kod rabatowy -5% w meblujdom.pl na fotel obrotowy Q-229 - kod rabatowy to WYGODNYPEPE.

Mam też prośbę dla tych którzy już kupili - weszliśmy na ceneo i przydałyby się nam opinie więc jeśli ktoś był naszym Klientem i ma konto na ceneo to opinia byłaby jak najbardziej widziana :)

http://www.ceneo.pl/sklepy/meblujdom.pl-s23454;offer165514470#tab=reviews

#fotel #meblujdom #krzeslo #biuro
meblujdom_pl - Tak w ramach przypomnienia dla Mireczków kod rabatowy -5% w meblujdom....

źródło: comment_z4DU7GoRbOnXzCvfaxgCUNvDWHx2jD4P.jpg

Pobierz
  • 19
Tak w ramach przypomnienia dla Mireczków kod rabatowy -5% w meblujdom.pl na fotel obrotowy Q-229


@meblujdom_pl: Chyba tak w ramach spamu, bo za 673 zł można kupić lepszy fotel. Bez żadnych "specjalnych rabatów dla Mireczków".
@meblujdom_pl: no to niestety odpada, w takiej cenie spodziewałem się że będzie solidniejszy ten fotel...
nie siedzę na takim fotelu jak na krześle, więc te 120kg statycznego obciążenia mnie nie przekonuje.
Akurat zbieram się do szukania fotela i myślałem, że już z głowy będę miał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie siedzę na takim fotelu jak na krześle


@silwek zaciekawiłeś mnie tym - możesz rozwinąć?

Na mnóstwo sprzedanych tych foteli oraz innym z tą samą gwiazdą nie było ani jednej reklamacji jeśli chodzi o tą część. Były tylko 2 związane z uszkodzeniem materiału oparcia w trakcie wysyłki.
@meblujdom_pl: 1. nie jeżdżę fotelem kilka metrów po pokoju, ale mam pod fotelem dywanik - za mały, tzn.. idealnie na rozstaw krzyżaka, ale czasem muszę się odsunąć lub dosunąć do biurka, kółko spada, czasem się zahaczy - wtedy nie wstaję tylko na "chama" że tak powiem wjeżdżam.
2. Czasem jak bardzo zmęczony jestem to zamiast usiąść jak człowiek, to po prostu padam na fotel.
3. Po kilku godzinach pracy przed komputerem
@silwek: 1. Ogólnie ten fotel ma kółka samohamujące obite kauczukiem które stworzone są do paneli i podłóg (są ciche i nie rysują powierzchni) więc do dywanika się średnio nadadzą.
2. Siłownik jest klasy trzeciej czyli ten do 120kg i nie mogę gwarantować wytrzymałości przy rzucaniu się na niego natomiast chroni Cię w tym przypadku gwarancja, którą ciężko się egzekwuję ze względu na to, że odłączenie siłownika od mechanizmu jest dosyć trudne.
@meblujdom_pl: Mechanizmu się nie obawiam, jakbym zablokował w jakiejś pozycji fotel to oczywiście bym się nie rzucał na niego :D Używałbym go tylko jakbym się "przechylał" normalnie fotel pracowałby z oparciem w normalnym położeniu.
Dziękuję za odpowiedź, zastanowię się jeszcze, może będzie to dobry wybór :)
@kretyn: Multiblock nie oferuje bujania się. Możesz regulować dolnym pokrętłem siłę z jakim po nacisku będzie pracować oparcie niezablokowane i tyle. TILT ma możliwość bujania się. Łączone tilt + multiblock są rzadkie i przeważnie drogie (często nazywane są mechanizmem synchro)
@kretyn: Skoro lubisz się bujać na fotelu to lepszy byłby tilt. Nawet jeśli pokrętłem w zwykłym multibloku ustawisz siłę potrzebną do poruszenia oparcia bez blokady na najniższą to i tak nie będzie to stricte bujanie się.