Wpis z mikrobloga

@3330235: Jest tam kilka kantorow i bez problemu znajdziesz. Idź od ProMedica w kierunku Spolem. Kilka znajdziesz i porownasz Kursy choć przypuszczam że będą się różnić od siebie groszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zamawiacz88: ostatnio znajomy wymieniał w Galerii Rzeszowskiej korony norweskie, i później się okazało, że gdybyśmy skoczyli do innego kantoru, to by zaoszczędził 50 zł, ja natomiast ostatnio w jednym kantorze dostałem 4 grosze więcej ( przy tej samej kwocie do wymiany )
  • Odpowiedz
Bardzo możliwe. Jeśli jesteś na miejscu to warto podejść popytać, coś wytargowac lecz przy małych kwotach to gra warta świeczki. Kursy nie będą się różniły od siebie 10 groszami.
  • Odpowiedz
@jachu695: słyszałem o cinkciarzu, ale jak ja mam funty w gotówce, to jak online ? ( nie mam konta wielu walutowego, tylko konto w HSBC ang. i w millenium PL)
  • Odpowiedz
@3330235: dobre kursy są w kantorze Tadek na kopisto - otwarte 24h jedź i zobacz sobie kursy, myślę że najlepsze w Rzeszowie :) a jak już tam będziesz to zapraszam do fryzjera - Fabryka Fryzur, sąsiaduję z tym kantorem ;)
  • Odpowiedz