Wpis z mikrobloga

@ufolufol: Wystawiłem produkt po rozsądnej cenie i zaznaczyłem wyraźnie, że cena nie podlega negocjacji.
Mam wrażenie, że na olx wystawiłbym mieszkanie za 2 złote to i tak dostawałbym wiadomości typu "da radę za 1 zł?"
  • Odpowiedz
@adrians92: kiedyś wystawiłem na olx mieszkanie. Dostałem wiadomość "kupię za pół wystawionej ceny" czy coś w tym stylu. Myslałem, że to jakiś jajcarz, może nawet ktoś z moich znajomych, ale teraz sam już nie wiem, to mogło być na serio :)
  • Odpowiedz
@adrians92: Przecież na tych portalach ogłoszeniowych aukcyjnych to gimbusiarnia od wielu lat próbuje wyłudzić sprzęt za grosze. 1000 maili napisze 10 się zgodzi i jest zarobiony. Jeśli to robią to znaczy się opłaca
  • Odpowiedz
@adrians92: Z doświadczenia, najlepiej ustawić cenę wyższą niż chce się wziąć. Wtedy schodzi ładnie. Męczyłęm się swego czasu z rowerem, chciałem 100zł. Za tyle wystawiony to zawracanie dupy, żeby gdzieś z rowerem podjechać, szczegółowe pytania o stan techniczny jakby to był rower za 2000zł, oferty za 80zł..... W końcu wystawiłem za 120zł, przyjechał gość, powiedział, że da 110zł.. zapłacił i zabrał :D
  • Odpowiedz