Wpis z mikrobloga

Wystawiłem dysk zewnętrzny na olx za 500 złotych, który wart jest w sklepie 750. Oto jakie oferty dostaję...

Wystawiłem produkt po rozsądnej cenie i


@adrians92: dlaczego janusze biznesu nie rozumieją że ta "rozsądna cena" to jest rozsądna tylko dla nich
  • Odpowiedz
@adrians92: Najpierw napisales, że nie sprzedasz za 300, a potem, że sprzedales za 200.Od razu mogłeś tak odpisać, a tak to po prostu zrobiłeś sam z siebie debila. Usun konto. (Na olx też).
  • Odpowiedz
@starypryk: Najgorzej. Gdyby odpisal tak w pierwszej wiadomosci to spoko, a tak Janusz na pewno sie zorientowal, ze odpisal w ten sposob, bo chcial mu zrobic na zlosc. Jak kazde bedzie tak j---l te genialna forme odpowiedzi to Janusze przestana sie nabierac i miec bol d--y. Op to debil.
  • Odpowiedz
  • 1
@Skorupczak
Nie chce mi się opisywać więc łap
http://m.komputerswiat.pl/artykuly/interwencje/2015/02/uwaga-nigeryjski-przekret-takze-na-olx.aspx

Ale teraz działają inaczej, bo piszą po polsku, ale z licznymi błędami, do tego wysyłka zazwyczaj do Anglii. Pierwsze co piszą, to proszą o podanie maila. Cały czas zlewałem, aż w końcu podałem mojego spamowego maila, na dodatek mi go zablokowali, bo ktoś chciał się na niego włamać (dziwny zbieg okoliczności nie?).
Pisałem nawet w tej sprawie do OLX, ale oni w
  • Odpowiedz