Wpis z mikrobloga

@widmo82: GearBest :-) kiedy przyjdzie zobaczę. Dziś 7 godzin temu dostałem maila, że paczka wysłana. :-) Numer paczki pasuje zupełnie do niczego, ciekawe czym przyjdzie ;-)
@AliPaczka: @widmo82: Doczytałem maila do końca a tu info:

You can use this number to check the shipping progress and location of the package on EUDPDHQ.

Więc tylko poczekać na fizyczne nadanie i na DPD sprawdzić :-)
@kruprz: Nawet jak ominie WER Warszawa to nie bedzie jednoznaczna odpowiedz. Mi ostatnio szla 3kg paczka pelna akcesorii do Redmi EMSem - moja przeszla a kumplowi zatrzymali. Znam też przypadek, że dwie tarantulle przeszly bezVATu a moj mały H31 spodobal sie na odprawie :( Ważne to dobrze oglądnąć naklejki na paczce i bedzie wiadomo kto ją oglądał i oczywiście, którędy szła. Czy bezpośrednio do Wer Warszawa z Azji czy np. z
@widmo82: Też myślę nad zamówieniem. Nie wydaje Ci się, że to jakaś opcja z przepakowaniem na terenie EU? Mają swój magazyn, to może coś na lewo wchodzi przy okazji.
@sebaa: dziwi mnie, ze jak zapytalem na czacie czy wysylka z EU i czy nie będzie VATu to mi odpisali:

Unfortunately, taxes on all our products are subject to the local customs policy. The customer is solely responsible for customs tax and any other customs related charges, if any exist. Please feel free to consult your local customs office for more details before ordering. Thank you for your inquiry.
@widmo82: Ale zapytałeś konkretnie np o "EU Priority Mail - Tax included" w przypadku #geekbuying ? W sumie zacytowali Ci to co mają w swoim FAQ. Może ktoś w BOKu nie ogarnia jeszcze nowych opcji wysyłkowych. Ja napisałem do nich kilka godzin temu, ale póki co cisza.
@sebaa: ja pytałem na czacie GearBesta, tam szybciej odpisują. Bardziej mi zależy na GearBest, ale byloby dobrze gdyby ktos jeszcze z nimi zagadal na czacie i zwrócil uwagę, że jest to nowa opcja wysyłki i niech się wgryzie w temat zamiast robic CTRL+C & CTRL+V