Wpis z mikrobloga

@localgoodness: Wszystko spoko ale po co ta jazda z nagrywaniem? 10 min filmu ktory mozna strescic w trzech zdaniach. A tak pozatym widac, ze laska kompletnie ci nie ufa, nie ufa twoim znajomym wiec moze dales jej do tego podstawy. Co zrobic? Olac, i robic to na co masz ochote. Co to jest wlasciwie za akcja zeby dorosly czlowiek pytal o pozwolenie zeby wyjsc do baru.
  • Odpowiedz
@pannazuzanna: nie ufa facetom, niestety takie sa filipinki, albo ja na taka trafilem ( ͡° ʖ̯ ͡°) z drugiej strony nie ufa laskom które mnie otaczają, a kolejnym problemrm jest to ze nigdy nie nie widziała pijanego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@alfka: widzisz, dla Ciebie pewnie to jest normalne, ze jak jestes w zwiazku yo chodzisz za reke, dasz buziaka w miejscu publicznym czy usiadziesz facetowi na kolana w metrze/ jak nie ma miejsca. Niestety musialem ja tego nauczyc, bo dla niej bylo to cos niedozwolonego.

  • Odpowiedz
  • 3
@localgoodness No sorry, ale nawet dla mnie (a jestem dość otwarta) nagrywanie prywatnych, dość osobistych rozmów (nie żartów, czy czegoś w tym stylu) i wrzucanie do neta, żeby się z tego nabijać na portalu ze smiesznymi obrazkami jest słabe.
  • Odpowiedz
@localgoodness: Różnice kulturowe są średnim wytłumaczeniem, bo przecież nie tylko jej kultura różni się od Twojej, ale też Twoja od jej (seems legit) i to nie znaczy, że tylko Ty masz akceptować jej zachowanie z tego wynikające. Mnie takie wytłumaczenia by nie satysfakcjonowały ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba musisz nauczyć jej kolejnej rzeczy.
  • Odpowiedz