Wpis z mikrobloga

@firefox3: tylko siódemka, najlepszy system jaki Microsoft kiedykolwiek wypuścił. Na ssd #!$%@?, stabilny, wszystko działa mi bezproblemowo od lat. Robiłem nawet migrację z płyty głównej z amd na zupełnie inną platformę intela i wszystko poszło jak złoto bez reinstalacji systemu. W przeciwieństwie do win 10 gdzie ciągle coś komuś nie działa albo win 8 z metro ui z którego żaden normalny człowiek nie korzysta albo upośledzonym wyszukiwaniem, które nie znajduje niczego
win7 i #!$%@?? No błagam, może to rozsądnie chodzi jak złożysz desktopa za kwotę > 5k. Aero to dwutonowa przyczepka bez kół, która ten system ciągnie. A w win8/10 wywalono przyczepkę i wstawiono turbinę - inaczej tego przeskoku wydajności nie da się opisać.
@firefox3 miałem 7,8.1 a teraz mam 10 na moim dość starym, bo już piecioletnim komputerze - i wydaje mi się momentami, że win10 w pewnych wypadkach jest wolniejszy od 8.1, ale nie od 7 - nie wiem, jak dla mnie 8.1 jest udanym systemem, jedyne czego szkoda, to ze nie było tam menu start, takiego chocby jak w w10