Aktywne Wpisy

Famine +340
Polska zapłaci wysoką cenę za niechęć do związków zawodowych i wieczny "kac po górnikach". Kiedy globalne korporacje szukają cięć, najłatwiej zwalnia się właśnie u nas. Brak silnej reprezentacji pracowniczej sprawia, że bez oporu przyjmujemy uderzenie i wypełniamy limity zwolnień za inne rynki Europy.
#przemyslenia #pracbaza #januszex #polska
#przemyslenia #pracbaza #januszex #polska

lubie-sernik +128
źródło: 1000056710
Pobierz




Aktualnie kręce sobie grzałki na zwykłym OCC od Kangera na Subtanku Nano, czy coś takiego będzie pasować do tego Melo 3? https://e-dym.pl/pl/warsztat/1777-eleaf-melo-2-ecr-atomizer-head-1ohm.html?search_query=eleaf&results=64
A może kupić samą baterię i jakiś baniak RTA np. https://e-dym.pl/pl/nowa-cena/2675-atomizer-eleaf-oppo-rta.html?search_query=eleaf&results=64 ?
Na początek w może lepsze by było coś pod single coila?
Jestem zielony w tym temacie bo od 2 lat jadę na tym Subtanku Nano.
#epapierosy #epapieros