Wpis z mikrobloga

Siema bezimienne Mireczki, chcę powrócić do G2NK, co muszę mieć i wiedzieć by to odpalić na win10? Kolejne pytanie to jakie mody to must have do Nocy Kruka? Ten L'hvier czy jako, nie zmienia za dużo w systemie gry? Widziałem że atrybuty zmienia broni/zbroi, usuwa te tabliczki itd. warto?
#gothic
  • 14
L'hvier to kupa, grałem jakieś 5h ale nie polecam. Kompletnie zepsuty poziom trudności. Jedyne co było tam ciekawe to zmiana odrobinę mapy np. może od Xardasa do Onara przyjść od drugiej strony
@kmala: Dzięki za info.
@Yarde: Tak jak wpisałem, interesuje mnie tylko G2NK, do jedynki wiem, że są takie mody. Chodzi mi tylko o usprawnienia, bądź jak mod do Gothica 1 - Złota edycja ( czy jakoś tak) która usprawnia normalną linie fabularną i dodaje różne pierdoły ;p
@Yarde: Właśnie odrobina zmiany nie zaszkodzi, bo przegrałem tą serię jak się tylko dało. Z drugiej strony całkowicie inna fabuła czy świat mnie nie interesuje. Jeśli trochę zmienia fabule i dodaje do samej podstawy więcej to chyba się nim zainteresuje.
@ykuleczka: jak już przeszedłeś gothica to myśle, że the returning będzie dobre, jest to cały czas ten sam wątek główny jednak jest sporo zmian, tu masz wszystko lepiej opisane link
@ykuleczka ja obecnie gram w 2.1 returning, napisy polskie, dubbing kwestii dodanych modyfikacją rosyjski, opis jak instalować i skąd ściągnąć znalazłem na thereturning.pun.pl. Bardzo polecam - fabuła główna bez większych zmian, a do tego bardzo dużo dodanych nowych kwestii, 3 nowe gildie, znacznie podkręcony poziom trudności.
@ykuleczka: systempack i tyle jeśli chcesz lepsza grafikę bez jakichkolwiek zmian w gameplayu no to dx11 + vurts

imho naprawdę warto zainteresować się modami całkowicie zmieniającymi fabułę - bo często gęsto są one dużo lepsze od oryginalnej gry - np taka dark saga