Wpis z mikrobloga

#webdev #programowanie #it #poradnik

Byłby ktoś zainteresowany poradnikiem umieszczanym cyklicznie w częściach np. raz w tygodniu, w którym to poradniku opisałbym jak wejść w branżę webdeveloperską, od samego początku co czym się je i dlaczego, po opisy zagadnień wraz z linkami do tutoriali itp. a także #freelance jak już się posiądzie umiejętności kodowania/programowania.

Siedzę w branży 3 lata z przerwami, ale tyle co ja przeżyłem z klientami, agencjami outsourcingowymi itd. że z pewnością ktoś wnioski wyciągnie.

Forma byłaby przystępna, dużo podam na tacy - jak napiszę, że rozwijając CSS-a najlepszym rozwiązaniem jest opanowanie SASS/LESS, to od razu podaję link do wypróbowanego tutorialu lub ebooka.

Ponadto mam wiele ciekawych ebooków, których raczej nie znajdziecie w necie.

Jeśli temat by się rozwinął, cyklicznie będę dodawał #rozdajo jednej z książek z mojej biblioteczki (mam ich od #!$%@?, wzialem z nich to co chcialem wiec sa mi zbedne, a w miare nowe)
  • 127
WSZYSCY, KTÓRZY ZAPLUSUJĄ TEN WPIS, BĘDĄ WOŁANI DO 1SZEJ CZĘŚCI, KTÓRA UKAŻE SIĘ DZIŚ POD KONIEC DNIA.

Na zachętę wylosuje przy tym jednego typa, który będzie musiał zapłacić mi za przesyłkę, jaką chciałby aby dotarła do niego jedna z wybranych książek branżowych. Można będzie wybrać samemu, prawie wszystkie to 'podstawy' czegoś.

Po 2-4 poradnikach okaże się, czy to ma sens i czy jest zainteresowanie