Wpis z mikrobloga

#webdev #programowanie #it #poradnik

Byłby ktoś zainteresowany poradnikiem umieszczanym cyklicznie w częściach np. raz w tygodniu, w którym to poradniku opisałbym jak wejść w branżę webdeveloperską, od samego początku co czym się je i dlaczego, po opisy zagadnień wraz z linkami do tutoriali itp. a także #freelance jak już się posiądzie umiejętności kodowania/programowania.

Siedzę w branży 3 lata z przerwami, ale tyle co ja przeżyłem z klientami, agencjami outsourcingowymi itd. że z pewnością ktoś wnioski wyciągnie.

Forma byłaby przystępna, dużo podam na tacy - jak napiszę, że rozwijając CSS-a najlepszym rozwiązaniem jest opanowanie SASS/LESS, to od razu podaję link do wypróbowanego tutorialu lub ebooka.

Ponadto mam wiele ciekawych ebooków, których raczej nie znajdziecie w necie.

Jeśli temat by się rozwinął, cyklicznie będę dodawał #rozdajo jednej z książek z mojej biblioteczki (mam ich od #!$%@?, wzialem z nich to co chcialem wiec sa mi zbedne, a w miare nowe)
  • 127
@ketorw: nie wiem po co, skoro i tak 98℅ zainteresowanych sobie odpuści jak jak to zawsze bywa z nauką programowania. Ślinią się na dobre zarobki, ale najchętniej to by zarabiali 5k po dwóch tygodniach nauki po pół godziny na dzień xD
jak napiszę, że rozwijając CSS-a najlepszym rozwiązaniem jest opanowanie SASS/LESS, to od razu podaję link do wypróbowanego tutorialu lub ebooka.


@ketorw:
a post-css?