Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ten wpis? Po długiej walce udało mi się skończyć (prawie) remont łazienki. Wszystko robiłem sam, bez pomocy ekip budowlano-remontowych, w większości pierwszy raz w życiu. Trwało to aż 3 miesiące ponieważ robiłem to codziennie po pracy (ok 3 godzin) plus weekendy. W sumie z kilkoma dniami przerwy.

Zakres wykonanych prac
- skucie wszystkich płytek i w większości tynków (razem z podłogą)
- przesunięcie wejścia
- nowa wylewka na podłodze
- przerobienie hydrauliki
- elektryka
- nowe tynki
- płytki na podłodze i ścianach
- zabudowa rury
- malowanie
- montaż brodzika, kabiny, wc, itp
- osadzenie ościeżnicy i montaż drzwi
- inne różne niezbędne prace :)

Koszt do tej pory to ok 9000 PLN. Dojdzie jeszcze zakup pralki i elementów wykończeniowych. Jak ktoś się orientuje to nich napisze ile kosztowałaby sama robocizna.

Wołam tych, którzy chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Więcej zdjęć w komentarzach

#remontujzwykopem #remont #lazienka #bohaterdomu
spider - Pamiętacie ten wpis? Po długiej walce udało mi się skończyć (prawie) remont ...

źródło: comment_6WdUsh5c5nOBORT8tGD7RuxSbThW3z1q.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spider: doceniam twój trud. ja robię całe mieszkanie sam od 2,5 roku... 4lata temu pierwszy raz miałem wiertarkę w ręce. wszystko robię sam i jesteś z siebie w c--j dumny - to najlepsze uczucie
  • Odpowiedz
@spider: Świetna robota! Podoba mi się wykonanie, choć płytki już nie (taka moda na nie, że w co 2 domu są, a ja nie lubię braku oryginalności i pędu za modą), ale co kto lubi. ()
  • Odpowiedz
@spider: hurtowania art. sanitarnych w wklp, ale detal też mamy pomyslowalazienka.pl
dokaldnie nie wiem co masz za kabinę, ale dało by rade zaoszczędzić przy rabacie :)
  • Odpowiedz