Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ten wpis? Po długiej walce udało mi się skończyć (prawie) remont łazienki. Wszystko robiłem sam, bez pomocy ekip budowlano-remontowych, w większości pierwszy raz w życiu. Trwało to aż 3 miesiące ponieważ robiłem to codziennie po pracy (ok 3 godzin) plus weekendy. W sumie z kilkoma dniami przerwy.

Zakres wykonanych prac
- skucie wszystkich płytek i w większości tynków (razem z podłogą)
- przesunięcie wejścia
- nowa wylewka na podłodze
- przerobienie hydrauliki
- elektryka
- nowe tynki
- płytki na podłodze i ścianach
- zabudowa rury
- malowanie
- montaż brodzika, kabiny, wc, itp
- osadzenie ościeżnicy i montaż drzwi
- inne różne niezbędne prace :)

Koszt do tej pory to ok 9000 PLN. Dojdzie jeszcze zakup pralki i elementów wykończeniowych. Jak ktoś się orientuje to nich napisze ile kosztowałaby sama robocizna.

Wołam tych, którzy chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Więcej zdjęć w komentarzach

#remontujzwykopem #remont #lazienka #bohaterdomu
spider - Pamiętacie ten wpis? Po długiej walce udało mi się skończyć (prawie) remont ...

źródło: comment_6WdUsh5c5nOBORT8tGD7RuxSbThW3z1q.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@spider: hmm nie widziałem jeszcze takich czarnych baterii...ciekawe jak z zachowaniem czystości tego. Wiesz może? Czarna podłoga? Mega dziwnie to wygląda według mnie.
  • Odpowiedz
@azer: jeszcze nie wiem, okaże się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sebawo: płytki podłogowe 120 zł/m, ścienne 60 zł/m. Duży koszt to kabina 1300, brodzik 500, stelaż i spłuczka 500, wc z deska 400, szafka plus zlew 800, bateria prysznicowa i umywalkowa 900 plus materiały budowlane i wychodzi sporo

@raz-dwa-trzyy: Dzięki, jestem zadowolony, ale żona bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wuju84:
  • Odpowiedz
@raz-dwa-trzyy: ale teraz mam dość kładzenia płytek na najbliższe 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak kasy wystarczy to jeszcze w tym roku zabieram się za korytarz albo sypialnie (òóˇ)
  • Odpowiedz
@spider: no to faktycznie, tak wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak propsuję, chętnie sam bym się spróbował, ale do remontu miałem całe mieszkanie i trwało by to 3 lata jakbym miał sam robić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spider: Robocizna małych łazienek to zazwyczaj 1000zł/m2. Na zdjęciach łazienka wygląda na 5m/2, czy się mylę? Do tego trochę zrobiłeś w stylu angielskim, płytki ścienne i krany :)
  • Odpowiedz