Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem niedawno urodziny, które spędziłem sam, jak zwykle, ale ja nie o tym. Dostałem w pracy vouchery do kina, łącznie na 10 biletów...
I nie wiem co z nimi zrobić bo nie mam ŻADNYCH znajomych których moglbym wyciagnac do kina.
Czy chodzenie samemu do kina to przypal? Nie wezma mnie za dziwaka? Pytam serio, bo mam 24 lata, a nie bylem w kinie od dobrych 10 lat. Ostatni raz chyba w gimbazie bylem na papiezu polaku xD
#sadfrog #smutnazaba #gorzkiezale #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Miałem niedawno urodziny, które spę...

źródło: comment_vE0Wam393CLdRi99dSApt7Y9hngGiolR.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja większość życia szalałam sama. Przeszłam kawał polskiego wybrzeża, chyba wszystkie góry. Pół świata stopem zjechałam. Gdybym czekała na towarzytwo to pewnie tkwiłabym w jakiejś piwnicy. Najśmieszniejsze, że na tych moich wuprawach spotykałam fajnych ludzi. Nie tam zaraz do związku.. ot nowych znajomych. POLECAM!! :)
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania to jest nic, ja dostałem kiedyś podwójna wejściówkę z terminem ważności i nie miałem z kim pójść. Co zrobiłem? Wziąłem podwójna kanapę pomiędzy parami. Nie przejmuj się takimi bzdurami serio.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak byłem ostatnio w kinie z #rozowypasek to przed nami siedział gruby koleś, który czytał jakiegoś kindla i ciągle coś wpieprzal. Po reklamach chwilę oglądał film, jak zjadł już wszystko (a nie było tego mało) to wyszedł z kina xD jak nie jesteś dziwakiem, który idzie wpieprzac smakołyki i czytać w czasie reklam, to jak najbardziej możesz iść sam do kina :)
  • Odpowiedz