Wpis z mikrobloga

Czy w trosce o higienie i czytelność tagu #polskiyoutube fani zacnego polskiego vlogera z Łodzi byliby w stanie omijać ten tag, kiedy to wszyscy zainteresowani nim siedzą już pod #bonzo #klejnotmopsu #uszatlump i 30 innych. @RzecznikWykopu

Dodawajcie tutaj tylko ciekawe rzeczy z nim związane a nie każdy jego #!$%@? vlog gdzie sepleni przez dwie minuty #!$%@? wie co. Po to są subskrypcje na youtube, jak ktoś cie interesuje to oglądasz go tam a nie na wykopie

Czy podoba ci sie dodawanie każdego vloga meliniarza pod tak #polskiyoutube

  • Tak, nie przeszkadza mi to 43.2% (147)
  • Nie, melin ma już 30 swoich aktywnych tagów 56.8% (193)

Oddanych głosów: 340

  • 29
@RzecznikWykopu: no i nie przeszkadza mi to do momentu kiedy nie dodajesz wszystkich jego filmów na wykop. Po to są subskrybcje na youtube jak chcesz kogoś na bieżąco oglądać. Przecież możesz dodawac pod ten tag jego filmy, ale tylko jakieś ciekawsze jak to z gracjanem czy aferą smietnikową , anie każdy jego pojedyńczy film o gównie
@Molekh: To jak wam odpowiada, to jedźcie do Łodzi, na Bałuty go doglądać i skoczcie przy okazji do Limanki na tej dzielni, żeby #!$%@? obskoczyć gratis. 10 filmów, gdzie #!$%@? #!$%@? to samo już jest dramat. I jeszcze to #!$%@? się do wszystkich, tylko nie do postów z Gonzem.
@poloyabolo: będę płakać z tego powodu anonie, jeśli nie potrafisz dostrzec tego skarbu w czeluści internetu, nie mój problem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@trejn: @RzecznikWykopu: trochę zabawne jest to, że np ludzie od #wonziu mogą pisać o nim pod tym tagiem, a Bonza musicie wszędzie wrzucać.

Realny zasięg wykopu na mirkoblogu wynosi uwaga, około 25-50 wyświetleń. Jak w ten sposób checie go reklamować, to nie jest to zbyt efektywne. Pytanie jest ile tak realnie osób śledzi #polskiyoutube tylko dla Bonza, bo wydaje mi się, że to są pojedyncze jednostki

Macie jak najbardziej racje
@mandziok: Wątpię, żeby cokolwiek zrozumieli. Akat Gonzo jest polskim youtuberem, więc co się faflunisz, elo benc.

No ale naprawdę? Ciekawsze rzeczy często obiegają #polskiyoutube, zresztą wiele youtuberów tu zagląda, co w pewien sposób czyni ten tag źródłem informacji. No ale nie #!$%@?, muszą być jakieś 15 wilogów z tym kasztanem, gdzie gada jedno i to samo. Jak was tak interesuje jego życie, to organizujcie sobie wycieczki na Melinarną, jak nie