Wpis z mikrobloga

mój #kot to zdradziecka #!$%@?. Miała być wątróbka na kolacje z cebulą, a będzie sama cebula bo #!$%@? #!$%@?ł 400g wątróbki, gdy bralem prysznic. Normalnie to bym go wysterylizował za kare, ale juz raz to mu robiono.
##!$%@?
  • 40
  • Odpowiedz
mięso bez nadzoru gdy w domu panuje kot


@KiciurA: Mój kot nie uznaje wątróbki za mięso bo nie jada... No ok jak mu podsmażę... Prawialne jedynie filety z kurczaka...

Miała być wątróbka na kolacje z cebulą,


@Atencyjny_Gerbil: A ty mu na Boga kup jakieś jedzenie bo pewnie musiał być na skraju śmierci głodowej, że to dotknął.
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil odnosnie niesfornych kotow i kar... Mielismy kiedys syjamska kotke. Moja mama ma bzika na punkcie kwiatow, w tamtym czasie nasze parapety pozastawiane byly fiolkami. Kicia (bardzo oryginalne imie kotki) zainteresowala sie fiolkami - #!$%@? ze smakiem calutka doniczke. Problem w tym, ze na jednej sie nie skonczylo. Mama wkurzona, bo to przeciez jej ukochane kwiatki, stwierdzila, ze jak tak to kot bedzie karmiony salata.
Tak, Kicia wpierniczyla cala miske salaty i
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: Mnie kiedyś udko z patelni dziad jeden ukradł i uciekł z nim pod kredens. Że nie wspomnę o oszczanej drugiej części "Władcy Pierścieni", która była pożyczona od kumpla (a to w czasach sprzed ekranizacji i powszechnego internetu w Polsce, ciężko było znaleźć).
  • Odpowiedz
@KiciurA: można! mój kot od maleńkości jada tylko swoją karmę. nic innego nie podjada. mogę zostawić stół nakryty bez obaw. Jedyne do czego ma słabość to maślanka i jogurty :D
  • Odpowiedz
@cherme: Co jest dziwnego w kocie, który potrafi ptaka upolować? Parę lat temu moja kocica upolowała łasicę i przyniosła pod drzwi jako prezent.
  • Odpowiedz