Wpis z mikrobloga

mój #kot to zdradziecka #!$%@?. Miała być wątróbka na kolacje z cebulą, a będzie sama cebula bo #!$%@? #!$%@?ł 400g wątróbki, gdy bralem prysznic. Normalnie to bym go wysterylizował za kare, ale juz raz to mu robiono.
##!$%@?
  • 40
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: Jeżuśmaria, mam taką samą francę, raz mi prawie całego brokuła opierdasiła, jak zapomniałam schować. Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie karna "dieta cebulowa" by nie przeszła, bo jak chrupy nie pasują, to wpiernicza kwiatki, śmieci i wszystko inne, a potem rzyga ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: Aaa, bo to jest kot łowca! Moja raz upolowała gołębie piórko na balkonie. Najpierw piórko spuściło jej taki #!$%@?, że siedziała godzinę pod łóżkiem (przyczepiło się do futra, a kot dostał #!$%@? ze strachu), potem w akcie odwagi ostentacyjnie na nie nasikała. A z tego stresu przez tydzień sikała po kątach -.-' Zazdro kota, co potrafi upolować ptaszka!
  • Odpowiedz
@cherme: to była kanapowa ciota, rok temuw wigilie sie przypałętała, Jak ostatnmia #!$%@? sikala do kuwety, bała sie wyjsc za dom,. A teraz sieje postrach we wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz