Wpis z mikrobloga

Widziałem to tylko kilka sekund i od razu w oczy rzuciły mi się pasy miedzykondygnacyjne wyglądają na zbyt male do warunków p.poz. reszta nieźle jak na studenta.
  • Odpowiedz
@peetee: I ja dołączę do postulatu o zieleń. Natomiast budynki mi się podobają, chociaż w zasadzie to tylko prostopadłościany :)
Trochę dziwne te "partery"- to na jakąś małą gastronomię, usługi, sklepy, czy biura gorszego sortu?
  • Odpowiedz
@peetee: Wizka jak na architekta bardzo ladna.
Budynki mocno klasyczne, nic ciekawego :P
Na terenie fakt, brakuje zielonego. Ogolnie temu miastu brakuje zielonego.
  • Odpowiedz
@peetee: Jednym z moich rodzinnych miast jest Pruszcz Gdański, i fakt burmistrz lebski gość przez, już chyba kilkanaście lat, sprawowania urzędu wyciągnął miasto, dotacje unijne, dużo mieszkańców inwestycji, ale z jednym przegial. On czy tam jego ludzie, poprostu betonuja i obkładają kamieniami i marmurem co tylko się da, a jednak w mieście ważna jest zieleń.
  • Odpowiedz
@akcug: Mają po 80cm w projekcie więc raczej standard.

Budynki mocno klasyczne, nic ciekawego :P


@loczyn: prostota budynku wynika z budynków wokół. Uważam że nie można stawiać sobie samemu pomnika w postaci jakichś obiektach o dziwnych formach w miejscu gdzie dookoła architektura jest bardzo prostopadłościenna. Tymbardziej że w pobliżu mamy Warsaw Spire i jakakolwiek próba konkurencji z nim, skończyłaby się niepowodzeniem. Stąd też starałem się po prostu uzyskać
  • Odpowiedz
@peetee: Zalezy czy chcesz byc znany czy po prostu tym do ktorego sie chodzi zeby zrobic projekt uzytkowy :P
Mysle ze Zaha Hadid miala by w dupie czy obok stoi Warsaw Spire :P
  • Odpowiedz
Zalezy czy chcesz byc znany czy po prostu tym do ktorego sie chodzi zeby zrobic projekt uzytkowy :P


@loczyn: chcę robić dobrą architekturę. "Szaleńcze" projekty mają swoje odpowiednie miejsce i swój odpowiedni czas. I albo ten czas oraz szansa na wyżycie się kiedyś przyjdzie albo nie :).

Mysle ze Zaha Hadid miala by w dupie czy obok stoi Warsaw Spire :P


@loczyn: tez tak sądzę
  • Odpowiedz