Wpis z mikrobloga

co mogłyby kupić studia, o ile faktycznie się do tego będzie nadawał. Jeżeli okaże się że nie jest to nic super to szkoda, bo pomysł fajny, wygląda efektownie, ale jeżeli to nie będzie jeden z najlepszych sprzętów do grafiki na rynku, to pies będzie pogrzebany.


@Madotsuki: Jakieś agencje reklamowe, czy małe studyjka które np zajmują się brandingiem (tworzenie logo itp) to pewnie tam kupią. Fajnie, estetycznie, spoko pokazać klientowi.
Ale
  • Odpowiedz
@loczyn: Nie wiem skąd to marudzenie na te manipulatory 3D. U nas w biurze konstrukcyjnym mamy kilka sztuk Space Pilot Pro. Na takiej wersji z klawiszami pracuje się bardzo fajnie, bo są one w pełni programowalne, wobec czego nie trzeba przekładać ręki na klawiaturę, bo najważniejsze funkcje ma się pod ręką. Ale ludzie i tak jakoś nie mogą się przekonać, to chyba tylko zbytnie przywiązanie do myszy i klawiatury. Ja
  • Odpowiedz
@Kontestator: Z połowę za mało, do tego brak klawiatury żeby coś wpisać.
Spoko może jak ktoś sobie modeluje w jakimś Zbrushu, ale do kombajnów od grafiki to nie wyobrażam sobie tego.
  • Odpowiedz
Tylko mnie zastanawia skąd taki tenteges wie czy chcę narysować coś większego dalej czy mniejszego bliżej? :o
  • Odpowiedz
@loczyn: W dobie rozwijających się menu kontekstowych samoczynnie pojawiających się po kliknięciu myszą dla mnie taki pilot wystarcza. Większość rzeczy można już równie szybko wyklikać. Jedynie wpisywanie nazw pozostaje dla klawiatury.
Kontestator - @loczyn: W dobie rozwijających się menu kontekstowych samoczynnie pojaw...
  • Odpowiedz