Wpis z mikrobloga

Dzisiaj siedziałem i czytałem o sprawię Hanny #poisonivy, nawet na głównej coś było. Ewidentnie laska chora psychicznie lubująca się w kobiecej dominacji ale nie o charakterze erotycznym, prawdopodobnie z jakimiś bardzo złymi doświadczeniami ze strony mężczyzn [jako że podobno ma ok. 16-17 lat to sami sobie dośpiewajcie o jakie doświadczenia może chodzić], psychopatka owijająca wokół palca odrzutków którzy dla normalnych kobiet są niewidzialni. W tej sprawie ujęło mnie jedno - dokopałem się do jej wystąpień, nagrania z typem co się dla niej ogolił i coś wam powiem - ona ma jednak w sobie coś uwodzicielskiego, na pewno głos i roztaczanie atmosfery akceptacji i zrozumienia dla przegrywów. Co do wyglądu to co kto woli - widać że jest mieszańcem anglosasko-azjatyckim i wielu taka uroda się może nie podobać ale przez swoją egzotykę ma w tym atut.
Szkoda że nie usłyszy nigdy o mirko, jakby się tutaj pokazała to miałaby adoratorów na pęczki z którymi mogłaby robić wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jeszcze jedno - ona nikogo konkretnie do samobójstwa nie nakłaniała, miała przemyślenia na TT że #!$%@? konwenanse i nie chce się dostosowywać do normalnych ludzi bo wie że jej się to nie uda. Dlatego szuka męskiej wersji siebie [dokładnie takich słów użyła] do piwniczenia, gier, może seksu [to moje przemyślenie] i do wspólnego samobójstwa.
#przemyslenia #hanna #psychologia ##!$%@? #gry #twitch #tfwnobf #tfwnogf #stulejacontent
Pobierz
źródło: comment_YAb65REbHiAXbekvJo2NEXc7BahdqH9s.jpg
  • 3
@pivo14: Trochę kiepsko wygląda jak na połączenie białej z azjatką, bo takie to są z reguły całkiem ładne. A ten koleś to niby przykład takiego co jest zbyt brzydki dla lasek? Jeśli tak, to widziałem brzydszych z laskami i to jeszcze takich "przepraszam, że żyje". ( ͡° ͜ʖ ͡°)