Wpis z mikrobloga

Trochę beka. Był Leszke, w #!$%@? miał tagi, dodawał wpisy z dupy, spamował, że czasami połowa mirko #!$%@? jego wpisami - oczywiście Leszke poza kontrolo i regulaminem, bo jakże człowiek sukcesu. Teraz drugi człowiek sukcesu aka MASA, koleś, który #!$%@?ł masę osób, bez jakichkolwiek podstawowych zasad netykiety kreuje się w ama na gościa, którego trzeba wychwalać, respektować i wynosić na salony, bo co to nie on. hurr durr, miałem pod sobą dziewięćdziesiąt parę burdeli, hurr durr, moi ludzie jeździli tu i tam, mnie tam nigdy nie było, znałem wszystkich, dziwki miały w umowach zapisy o tym, że jak tylko wchodzę to mają obowiązek zrobić loda. a co tam, teraz jestem świadkiem koronnym, klękaj piczo i bij pokłony a poważny biznesmen z Poznania rozmawia z nim o życiu, ciągnie swój do swego. Tłumaczenie roku. Nie masz ochoty czytać? Zakop i nie czytaj. Spoko, czyli jak nie jestem producentem parówek i pasztetów to nie mogę wyrazić swojego zdania, że są #!$%@? - spoko, no zajebista logika bulwo. Czysty ubaw i tyle.

#afera #aferamasowa #wykop #masa
  • 2