Wpis z mikrobloga

@mistrz_tekkena: skoro #!$%@? są setki ludzi którzy kupują jego książki, to i znajdą się chętni na AMA. I nie mam 16 ani 17 lat. Nie interesuje cię, gardzisz tym to to zakop i olej. A nie #!$%@? jakiś #!$%@? protest, gdzie nic interesującego nie można przez to znaleźć.
AMA jest po to by zaciekawić, by gość odpowiadał na wszelakie pytanie,


A odpowiadał?

a nie #!$%@? jak wielu się wydaje jakiś rodzaj gloryfikacji gościa.


@dziabarakus: Gloryfikuje się zazwyczaj ludzi mądrych, tych co mają coś do powiedzenia i ich się pyta.
Czy Masa jest mądry i warto go o coś pytać?
No chyba, że bardzo interesuje cię jak się popełnia przestępstwa, spuszcza #!$%@? i wciąga koks, bo więcej Masa to ci
@mistrz_tekkena: Jakby tyle osób zakopało co wykopuje te gównoznaleziska to nawet tego AMA by nie było.
@defoxe: Nikt tu nikogo nie gloryfikuje, zapraszane są osoby które mają odpowiadać ciekawie na pytania wykopowiczów i ich zainteresować. A że to ama nie było ciekawe to już inna sprawa.
@mistrz_tekkena: I równie dobrze możnaby było tutaj przekleić posta na który odpowiadasz. AMA to 'ask me anything' a nie wręczenie Orderu Uśmiechu czy jakichś innych Laurów.

Aczkolwiek popieram aferę, bo jeśli wykopowe AMA to ma być platforma do dla celebrytów przy okazji "press tour"ów to dziękuję bardzo, panowie stali się pazerni i to w żałosnym stylu.
@mistrz_tekkena: W sumie mógłbym się z tym zgodzić, ale to miałoby znaczenie gdybyśmy zakładali taki własny agregat treści.
Wykop poziom swoich standardów właśnie pokazał...

Uważam, że warto okazać dezaprobatę, chociażby w postaci nakręcania #afera ale czy warto aż tak osobiście się w to angażować? Nieprzyjemnie się denerwować z rana.
@dziabarakus: Nie rozumiesz, bo pewnie masz te 16 czy 17 lat i nie pamietasz jak to z tym pruszkowem było. Zbiorowe wielogdzinne gwałty w typie dupa, japa, pipa i mastrubacja dziewczyn butelkami po coca coli to sa rzeczy, tkore masa sam opisywal w swoich ksiazkach.


to odpowiednia osoba na ten kinderczan z podiwekami. No #!$%@? rzeczywiscie.

@mistrz_tekkena: xDDD 16 lat to ja miałem 16 lat temu i nie, nie pamietam
@dziabarakus: Powinni przedstawiać listę ludzi z którymi mogą robić ama (powiedzmy co miesiąc, dwa) i przy pomocy ankiety pozwolić społeczności sobie wybrać jedną osobę. Wtedy takie afery by nie istniały.