Wpis z mikrobloga

@Raffael: są takie które dostarczają poprzedniego dnia wieczorem, ok 23, i dla mnie to by chyba była najlepsza opcja, bo czasem idę do pracy na 8 a czasem na 10 czy 12 :/
Korzystacie dalej z pudelek? Zastanawiam sie nad lily, macie moze jakies doswiadczenia?


@betonkomorkowy: Dalej korzystam z pudełek chociaż akurat w tym tygodniu zrobiłem sobie od nich przerwę. Z Lily nie korzystałem bo jak chciałem skorzystać ze zniżki startowej to dostałem smsa w którym prosili o wysłanie wszystkich informacji o szczegółach zamówienia (moje dane, typ diety, adres dostawy i takie tam) w postaci smsa co nieco mnie odstraszyło.

Generalnie z tych cateringów
a co byś ocenił najlepszym stosunkiem cena/jakość


@betonkomorkowy: Jakoś tak wyszło, że praktycznie wszystkie firmy z cateringiem dietetycznym mają praktycznie takie same (albo bardzo zbliżone ceny za dzień ~50zł / dzień diety standard 2000 kcal, 5 posiłków).

Jeżeli chodzi o jakość jedzenia to powiedziałbym że SuviBox, ale posiłki były dla mnie za małe i to bardzo utrudniało mi trzymanie się diety. Jeżeli do kryterium jakość dołożymy rozmiary posiłków (czy też stopień
@betonkomorkowy: obecnie i w sumie najdłużej korzystam z SuviBox. Osiągnąłem najlepsze efekty redukcyjne u nich, przy tej samej kaloryczności co u innych (2000 kcal). Dodatkowo odpowiadają mi godziny dostawy, jedzenie najkrócej jest poza lodówką.

Lily jest najtańsze (całkiem spora różnica cenowa) ale kiepsko mi smakowało i wątpiłem w dietetyczność posiłków.

Próbowałem NTFY (nice to fit you), całkiem fajne, możliwość zmiany każdego posiłku 2 dni przed, niestety posiłki dowozili mi około 4
Mam doswiadczenie z kilkoma cateringami dietetycznymi i tak naprawdę wiele zależy od preferencji kulinarnych. Lily on diet jest tanie i to jest największy plus diet u nich. Z SuviBox zamawiała moja dziewczyna i była zadowolna. Szukalismy jednak firmy, z ktorej oboje bedziemy zadowoleni. Zdecydowaliśmy sie na Fitness Catering , ona na Zdrowe odchudzanie , ja na Six pack dietę i jesteśmy bardzo zadowoleni . Poki co nie trafilsmy na lepsza firmę, ustawili