Wpis z mikrobloga

Szanowni Aferzysci,

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym. To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.

Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac. Jezeli uwazasz, ze Wykop ma byc miejscem tylko o takich pogladach jak Twoje i nikt inny nie ma wstepu, to cytujac @t__d - zapraszam do usuniecia konta.

P.S. Status VIP, jest przyznawany automatycznie z uwagi na to, ze tak wielu zaczelo dzis obserwowac profil @Jaroslaw_Sokolowski

Zyczac wiecej tolerancji,
pozdrawiam
@m__b

#afera #wykop #oswiadczenie #ama
  • 673
pytanie, gdzie jest granica tego "z kimkolwiek innym". gdzieś jest.


@LashaTumbai: Granica się przesuwa w zależności od ilości $$$$ na horyzoncie. Ja bym moderacji nie rzucał pomysłu np. z Trynkiewiczem bo zapewne @m__b zrobi z nim AMA jak tylko zobaczy $$$$ - będzie miła pogawędka białka z trynkiem.
@vostok: no ja na jego miejscu nie chciałbym użytkowników, którzy z byle gówna kręcą aferę. Po co? Świat nie dzieli się na PiS i PO. Rozmowa ze zbirem nie jest równoznaczna z promowaniem go czy też podziwem. Przecież nie powiedzą masie "chodź ziomek, zrób ama i przy okazji #!$%@? się tak, że spadnie korona" ;)
Głos rozsądku w ocenie #gownoburza


@renegatt: Gdybyś był rozsądny, to byś wykoncypował, że generalnie oburzenie wykopków nie dotyczy stricte samego AMA, ale tego, że wykop rękami @m__b robi z przestępcy jakiegoś (pozytywnego) celebrytę, czyli de facto aprobuje (a przynajmniej nie potępia) przemoc (w tym wobec kobiet czy dzieci) pod pretekstem że są to "rozmowy o życiu". No daj spokój.
@M4ks: jakakolwiek empatia w kierunku mb jest u mnie widoczna tylko pod mikroskopem. jak juz mowilem przyzwyczajenie i sentyment gra tu pierwsze skrzypce, na równi oczywiście ze społecznością. jak @m__b chce z wypoku zrobic drugiego digga "bo tak" to mnie to specjalnie nie rusza, oprócz tego co pisałem zdanie wcześniej. jak nie będzie społecznośći, co widzę bardzo jest na rękę obecnie, to nie będzie sensu tu przebywać, a z przyzwyczajenia co
@m__b: To nie kwestia poglądów tego pana. Jeśli nie potraficie odróżnić bandziora chwalipięty od reszty społeczeństwa to znaczy, że z wami też nie jest najlepiej a tłumaczenie w stylu w jakim to robicie jest zwyczajnie żałosne i nie zasługuje na dłuższy komentarz niż ten.
@zwykly_obywatel: służyła też edukacji społeczeństwa czym jest takie gówno, które nawet nie czuje wyrzutów sumienia, które uważa, że wszystko co zrobił w życiu było ok, a gangbang na autostopowiczce był spoko. To wielu może otworzyć oczy, że zbiry wybielane w filmach vegi wcale nie ograniczają się do #!$%@? się z kibolami i innymi zbirami
@kazmir: padłem ofiarą innego gangu - chciałbym, aby typy wiły się jak piskorz i w każdej chwili mogli stracić "koronę" jak powiedzą słówko za dużo. Mogliśmy zadawać niewygodne pytania - masa mógł odpowiedzieć zgodnie z prawdą, mógł skłamać lub pominąć, ale wierz mi, że niewielu czytało książki tego typa i nie ma pojęcia co #!$%@?ł, a na tym AMA tematy wypływały
@vostok: a ty ogarniasz, ze to problem portalu a nie Twój? Udajesz dobrego wujka ktory dba o dobro portalu? To sypnij kasa, a nie pieprz jacy to użytkownicy sa ważni.
Największe kłamstwo jakie sobie powtarzacie zaraz po tym, ze jesteście lepszymi ludźmi xD
Jedni lubia Kaczynskiego, dla innych jest wrogiem publicznym numer 1.


@m__b: To nie jest debata polityczna i wymiana poglądów. Mówimy o osobie, która przekroczyła absolutnie wszystkie normy społeczne będące uniwersalną (lewacy, prawacy) podstawą budowy społeczeństwa cywilizowanego. Mówimy o wielokrotnym gwałcicielu, mordercy, handlarzu ludźmi, narkotykami. Raku społecznym.

To nie jest przedmiot do fascynacji, to jest sfera do całkowitego i jednoznacznego potępienia.

I dobrze wiesz, że on nie zrobił AMA żeby opowiedzieć o
Największe kłamstwo jakie sobie powtarzacie zaraz po tym, ze jesteście lepszymi ludźmi xD


@M4ks: Masz zdegenerowane poczucie moralności, skoro uważasz, że przeciętny wykopek, siedzący w piwnicy, nie jest lepszy od gwałciciela, złodzieja, człowieka który ma na koncie pobicia, handel ludźmi czy może poważniejsze przestępstwa. Każdy piwniczany wykopek będzie lepszym człowiekiem od takiego typa.
I to taki wykopek generuje kasę dla portalu, a jak wykopek sobie pójdzie, to z portalu gówno zostanie.