Wpis z mikrobloga

Szanowni Aferzysci,

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym. To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.

Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac. Jezeli uwazasz, ze Wykop ma byc miejscem tylko o takich pogladach jak Twoje i nikt inny nie ma wstepu, to cytujac @t__d - zapraszam do usuniecia konta.

P.S. Status VIP, jest przyznawany automatycznie z uwagi na to, ze tak wielu zaczelo dzis obserwowac profil @Jaroslaw_Sokolowski

Zyczac wiecej tolerancji,
pozdrawiam
@m__b

#afera #wykop #oswiadczenie #ama
  • 673
@Meeeedea: Czyli widzę hipokryzję level over 9000. Normalnie bym tego nikomu nie napisał, ale jednak mam nadzieję, że taki śmieć, jak masa cię kiedyś uprowadzi do burdelu na parę lat. Może wtedy byś zmieniła zdanie. Chociaż, w przypadku ameby można się spodziewać wszystkiego. Dziękuję za wypowiedzi i żegnam.
@m__b: Doprowadziliście do AMA z bandytą, który po latach udaje wielkiego celebrytę. Później, ktoś się burzy bo jak to możliwe że promuje się osobę która 'zrobiła tak wiele złego' w życiu. A na koniec banujecie tych burzących się.

> Zyczac wiecej tolerancji,

pozdrawiam

@m__b


Chyba ktoś tutaj czegoś nie rozumie. Główną przyczyną tej afery jest osoba ! !http://www.wykop.pl/ludzie/Jaroslaw_Sokolowski/

Osoba, która przez długie lata, rabowała, zabijała, zniszczyła życie wielu rodzinom!. Ten
@Meeeedea: w sumie gdyby zabrali np. ciebie wtedy tam gdzieś koło olsztynka to też zmieniłby twoją historię. Teraz jarzysz czemu tacy ludzie nie zasługują na promocję a karę ?
@Purple tak, a prawo miało go ukarać, ale tak nie zrobiło, bo mogli dać mu pozycję świadka koronnego i uczynić większe dobro. Kierujmy się zdrowym rozsądkiem, a nie emocjami. Sama nie lubię tego człowieka(by nie powiedzieć ostrzej), ale jesteśmy dzięki niemu wstanie poszerzyć swoje horyzonty.